Auto serwis oczami kobiety

Mój mąż posiada jedną z największych firm w swoim mieście. Prowadzi auto serwis w Białymstoku. Opowiadał mi, że na samym początku były to tylko samochody używane, które sprowadzał ze wschodniej granicy.

Białostocki auto serwis i biznes męża

auto serwisDzisiaj prowadzi również auto klimatyzacja, która rozrasta się poza granice Białegostoku i nawet z Mazur przyjeżdżają aby sobie zamontować klimatyzację w swoich samochodach. Prawda jest taka, że mąż zawsze był bardzo przedsiębiorczy. Stawiał na wielki nacisk na wyspecjalizowanych pracowników. Opłaciło mu się to bardzo, dlatego, że jego lakiernik stał się tak sławny, że nawet lokalna telewizja z Białegostoku zrobiła o nim program. Postanowił też, że zainwestuje w części ford, dzięki temu podniesie sobie prestiż firmy, bo będzie się zajmował jedną z najwspanialszych marek samochodowych na całym świecie. Podziwiam go za jego determinację i zmysł do interesów. Często przyjeżdżam do niego, patrzę jak auto serwis białystok się rozrasta, rozbudowuje, a klientów wciąż przybywa. Oczywiście też się do tego przyłożyłam, ponieważ jestem jego księgową i potrafię zawsze świetnie firmę rozliczyć. Jednak, nigdy bym nie wpadła na tak świetne pomysły jak on. Na początku wahał się, czy ta auto klimatyzacja się zwróci, bo to jednak szkolenie kierowców, rozszerzenie branży, wiecie jak to czasem bywa. Jednak jak jest się doświadczonym przedsiębiorcą, to można się czasami pokusić o małe ryzyko. Dla niego ta auto klimatyzacja okazała się strzałem w dziesiątkę. Części ford mają przyjechać, też lada dzień i dlatego już się niektórzy klienci ze swoimi samochodami rezerwują.

Czyż to nie jest wspaniałe? I uwierzyć, że na samym początku to były zwykłe samochody używane, a teraz to taka wielka firma. Mąż w Białymstoku jest bardzo szanowany. Wiele osób zatrudnia.