Babskie wypady i trening personalny

trener personalny

Przyjaźnie się z Agnieszką i Justyną już od piętnastu lat. Razem chodziłyśmy do liceum i udało nam się utrzymać kontakt przez wszystkie te lata. Po dłuższej przerwie mieszkamy już nawet razem w tym samym mieście.

Trening personalny – pomysł na spotkania

trener personalny

Przez jakiś czas poniosło każdą z nas w inne strony ale w końcu wszystkie zładowałyśmy z powrotem w Warszawie. Teraz każda z nas ma już swoje życie ale dbamy o to aby regularnie się spotykać. Wcześniej spotykałyśmy się u którejś z nas albo w kawiarni ale ostatnio Justyna zaproponowała coś nowego. Cała nasza trójka narzekała ostatnimi czasy na swoją figurę i Justyna zaproponowała trening personalny. Postanowiłyśmy wynająć trenera i spotykać się dwa razy w tygodniu na wspólne ćwiczenia. Trener osobisty, którego wybrałyśmy był fantastyczny. Udało mu się przekonać nas do tego, że warto się starać. Dzięki niemu uwierzyłam, że nadal mogę jeszcze wyglądać dobrze. Z początku bałam się, że zarzuci nas nieprzyjemnymi ćwiczeniami i po kilku spotkaniach będziemy miały go dość. Na szczęście tak się jednak nie stało. Nasz trener personalny bardzo powoli nas wdrażał do wszystkiego. Z początku nawet nie odczuwałam zmęczenia i bałam się, że nie będzie efektów. Okazało się jednak, że cały trening personalny był dobrze przemyślany.

Trener dodawał coraz więcej elementów i z czasem ćwiczyłyśmy już naprawdę solidnie. Do tego ustalił dla każdej z nas osobną dietę. Ćwiczymy w ten sposób już pół roku i jestem bardzo zadowolona. Zrzuciłam już osiem kilogramów a do tego czuje się świetnie.

W znalezieniu fajnego treningu personalnego pomogła nam strona – http://elitezone.com.pl