Bajkowa pościel do pokoju dziecięcego

 

Wraz z mężem oraz synkiem przeprowadziliśmy się do nowego mieszkania. Zanim się nam to jednak udało, musieliśmy włożyć sporo wysiłku w to, żeby wszystkie pokoje wykończyć oraz wybrać styl, w jakim je chcemy urządzić. Najwięcej przyjemności z pewnością sprawiło nam tworzenie pokoju dziecka. Jak tylko go zobaczył, zaniemówił.

Pościel z motywem pochodzącym z bajki

pościel psi patrolNasz synek uwielbia oglądać najprzeróżniejsze bajki w telewizji. Kupiliśmy mu już kilka zabawek, które przedstawiały jego ulubionych bohaterów. Chcieliśmy również, żeby jego nowy pokój w jakiś sposób związany był z jego ulubionymi motywami. Ściany pokoju pokryliśmy jasnoniebieską tapetą z delikatnym wzorem. Do tego wybraliśmy ciekawe meble wykonane z ciemnego drewna. Podjęliśmy taką decyzję, ponieważ zależy nam na tym, aby wyposażenie pokoju dziecka było trwałe i długo służyło. Dokupiliśmy też kilka maskotek, które zapełniły jedną z półek sprawiając, że w pokoju panuje bardzo miła atmosfera. Chcieliśmy także sprezentować synkowi jakiś drobiazg związany z jego ulubionym serialem animowanym. Wybór padł na pościel psi patrol, która wręcz zachwyciła naszą pociechę. Jak tylko otworzył drzwi do swojego nowego pokoju, szybko się rozejrzał i zobaczył łóżko, od razu na nie wskoczył. To może wydawać się drobiazgiem, ale dzieciom bardzo podobają się takie motywy znajdujące się na różnych przedmiotach, które są w pokoju. To sprawia, że dzieci lubią tam spędzać czas, bawić się i uczyć.

Na szczęście kupiliśmy kilka kompletów pościeli z różnymi postaciami z bajki, bo synowi się tak to spodobało, że nie chce już spać pod zwykłą. Taki ciekawy drobiazg nadal pomieszczeniu przyjemnej atmosfery, która jest szczególnie ważna w pokoju należącym do dziecka, aby czuło się w nim jak najlepiej.