Bardzo ładne damskie bryczesy o silikonowym leju

Jesteśmy z mężem razem kilka ładnych lat. Bardzo się kochamy i wspominamy moment, w którym się poznaliśmy. A był on nietypowy. Podobał mi się on od dawna, jednak jakoś nie mieliśmy za młodu okazji, by ze sobą porozmawiać. Gdy w końcu się to udało i powiedział, że uczy się jeździć konno, ja od razu też powiedziałam, że się uczę. Zaproponował mi więc, spotkanie w szkółce jeździeckiej jego taty. Wszystko byłoby świetnie, gdyby nie to, że ja z końmi nie miałam nic wspólnego.

Silikonowy lej w bryczesach damskich

bryczesy damskie silikonowy lejGdy tylko wróciłam do domu to zaczęłam czytać w internecie wszystko, co tylko mogłam znaleźć o jeździe konnej. Wiadomo, że nie byłam w stanie się jej nauczyć tylko bazując na teorii, ale chciałam po prostu dowiedzieć się jak najwięcej. Do tego pomyślałam, że chociaż przygotuję się do tego spotkania jak najlepiej, między innymi przez odpowiednie ubranie się. Poszukałam różnych ciuchów, które zazwyczaj ubiera się na taką aktywność i w oko wpadły mi bryczesy damskie silikonowy lej. Od razu je zamówiłam, razem z kilkoma innymi akcesoriami, które wydawały mi się kojarzyć z jeździectwem. Liczyłam, że przynajmniej zrobię dobre pierwsze wrażenie w szkółce. Nie wiedziałam jednak jak daleko będę musiała się posunąć w swoim niewinnym kłamstwie, które było spowodowane tym, że po prostu chciałam się z nim spotkać. Bardzo się stresowałam, ale w mojej sytuacji nie było już wyjścia i nie mogłam się wycofać.

Gdy zobaczył mnie w szkółce jeździeckiej w moich nowych bryczesach, to powiedział, że wyglądam bardzo ładnie. Jednocześnie zapytał się, jak długo jeszcze będę udawać, że wiem co robię. Okazało się, że od razu przejrzał mnie. Ale wtedy zaczął mnie uczyć jazdy konnej i zbliżyliśmy się do siebie bardzo i jesteśmy ze sobą do tej pory.