Buduję samodzielnie drapaki dla kotów

Rzadko kiedy wydaję pieniądze na zabawki dla zwierzaków, ponieważ staram się je robić dla nich sama. Mojemu psu zrobiłam świetne legowisko o kotom mnóstwo zabawek, które mają bardzo ciekawe zastosowanie. Moje zwierzaki są zadowolone i bawią się cały czas.

Co potrzebne do budowy drapaków dla kotów?

drapaki dla kotówOstatnio moje koty zaczęły drapać meble i stwierdziłam, że potrzebne będą mi jakieś drapaki dla kotów, ażeby uniknąć szkód w meblach. Wcześniej tego nie robiłam i wiem, że to poważniejsze zadanie niż uszycie myszy, ale postanowiłam, że się jednak za to zabiorę. Sprawdziłam w internecie jak wykonywane są takie drapaki dla kota i spisałam sobie listę niezbędnych produktów. Następnego dnia pojechałam do sklepu, ażeby wszystko zakupić. Początkowo nie wiedziałam od czego zacząć, ale poszło jakoś samo. Pierwszy drapak dla kota, który zrobiłam był mały. Nawinęłam sznurek na deskę i zabezpieczyłam. Wyglądał ten drapak mało profesjonalnie, ale spełniał swoją rolę. To właśnie zainspirowało mnie do dalszego działania. Kupiłam mnóstwo materiałów i zdecydowałam, że zbuduję nawet piętrowe solidnie wykonane drapaki dla kotów, żeby maluchy miały frajdę. Jeden drapak dla kota, który wykonałam to nawet miał legowisko na górze i Mela sobie tam zarezerwowała miejsce. Codziennie tam śpi i widać, że jest jej bardzo wygodnie. Kiedy odwiedziła mnie przyjaciółka, żeby obejrzeć zbudowane przeze mnie drapaki dla kotów to nie mogła uwierzyć, że zrobiłam je zupełnie sama. Uznała, że wszystkie drapaki dla kota zostały wykonane bardzo profesjonalnie a moja praca potwierdziła po raz kolejny, że mam niesamowity talent.

A może zajmę się tym zawodowo? Mogłabym na przykład budować taki drapak dla kota na zlecenie. Klient przekaże mi projekt a ja na jego podstawie stworzę takie dzieło. Warto się nad tym poważnie zastanowić.