Chcę czyścić wykładziny we Wrocławiu

Jestem studentem ostatniego roku zarządzania firmą. Ostatnio dowiedziałem się na swojej uczelni, że mogę wziąć udział w przygotowaniu biznes planu żeby starać się o dofinansowanie z unii europejskiej na swój pierwszy biznes. Zawsze marzyłem o swojej firmie dlatego zdecydowałem się na studiowanie na tej uczelni.

Staram się o dofinansowanie na swoją firmę

fachowe czyszczenie wykładzin we WrocławiuOd kilku lat wiedziałem czym chcę się zajmować nie miałem jednak pojęcia skąd wziąć pieniądze na swoją firmę. Dzięki dofinansowaniu mam spore szanse żeby rozpocząć swoją działalność. Zdecydowałem się na fachowe czyszczenie wykładzin we Wrocławiu. Jestem pewny, że będę miał sporo klientów. Z tego co się jakiś czas temu orientowałem w naszym mieście nie ma wielu firm, które świadczą takie usługi w przystępnych cenach. Ja jako osoba nowa na rynku musiałbym przygotować dla moich klientów spore zniżki ale jestem tego świadomy. Wiem, że zyski na początku byłyby małe ale od czegoś trzeba zacząć. Ja mam sporo zapału i jestem pewny, ze sobie poradzę. W biznes planie zawarłem wszystkie informacje jak miałaby wyglądać moja praca. Ile środków finansowych potrzebuję na zakup potrzebnych sprzętów, z których będę musiał korzystać w trakcie swojej pracy. Dowiedziałem się do kiedy muszę dostarczyć wszystkie dokumenty i udało mi się zmieścić w ustalonym terminie. Czyszczenie wykładzin we Wrocławiu jest moim marzeniem od kilku lat. Pamiętam, że kiedyś oglądałem program o takiej pracy w zagranicznej telewizji. Po tym programie wiedziałem już czym chcę się w przyszłości zajmować.

Przygotowanie biznes planu zajęło mi nie wiele czasu. Pozostaje mi teraz czekać na rozpatrzenie moich dokumentów. Z tego co wiem nie ma wielu chętnych do dofinansowania więc liczę na to, ze mój pomysł spodoba się osobom, które decydują o przyznawaniu środków finansowych.