Dobre tkaniny w Łodzi

Od jakiegoś czasu postanowiłam sobie cel, że przerzucę się na odzież szytą własnoręcznie. Miałam umiejętności, przejęte od babci, ale czasami kupowałam coś w sklepach odzieżowych. Jednak ostatnio nie byłam zadowolona z jakości, albo po prostu z kroju i postanowiłam sama szyć sobie wszystko według własnego projektu.

Zakup tkanin na wiosenny płaszcz

tkaniny sprzedaż detaliczna ŁódźMoim celem, było uszycie sobie niecodziennego wiosennego płaszcza. Nie podobało mi się nic w sieciówkach, więc rzuciłam sobie wyzwanie, że dam radę uszyć tak duży projekt jak płaszcz. W tym celu odwiedziłam tkaniny sprzedaż detaliczna Łódź, by porozglądać się za odpowiednimi materiałami. Nie wiedziałam, czy wybrać flausz, czy jakąś zwykłą bawełnę. Ciężko było przewidzieć pogodę, jaka będzie u nas tej wiosny. Jednak mogłam wybrać materiał, który nadaje się na każdą porę roku, czyli coś podobnego do wełny. Tylko w jakim kolorze było kolejnym dylematem. Nie lubiłam smutnych kolorów, typu szary, czy czarny. Nawet jakieś ciemnobeżowe były dla mnie za ponure. Lubiłam nasycone kolory, na przykład czerwień, limonkę, zieleń, czy pomarańcz. Płaszcz jednak wybrałam w kolorze czerwonym, ponieważ obecnie jest to modny kolor i dobrze w nim wyglądam. Kupiłam jeszcze jakieś wypełnienie lekkie do płaszcza i podszewkę, żeby wszystko ładnie obszyć. Nie mogłam o niczym zapomnieć. Kupiłam tyle materiału ile trzeba i zabrałam się w domu za szycie już tego samego dnia. Nie mogłam się doczekać efektów końcowych.

Spędziłam całą noc na łączeniu materiałów i zszywaniu tego wszystkiego. Kilka razy coś mi nie wyszło, musiałam to odpruć i zrobić jeszcze raz. Jednak w końcu wszystko wyszło perfekcyjnie, materiał idealnie się układał i byłam zadowolona, że wybrałam właśnie taki i w tym kolorze. Na pewno będzie mi służył.