Jak dokończyłem projekt strony z dobrymi nagrobkami podwójnymi

nagrobki podwójne

Mój kolega poprosił mnie o pomoc w zakończeniu za niego projektu strony internetowej. Musiał nagle wyjechać do Chin, a ja zostałem w Warszawie, więc miałem trochę wolnego czasu. Strona miała być poświęcona nekropoliom, nagrobkom, wszelkiej maści kulturze funeralnej.

Nagrobki podwójne były opisywane

nagrobki podwójneTrochę mrocznie, ale miałem dostać za to gażę, więc się nie zastanawiałem, a tylko brałem. Strona poświęcona była przede wszystkim tym jakie nagrobki są stawiane w województwie Mazowieckim. Pierwsze materiały jakie otrzymałem to ekskluzywne nagrobki, bogato zdobione, często nawiązywały do czasów baroku, czy rokoko. Przyznam, że przeglądając materiał, czasami się dziwiłem, że w dzisiejszych czasach takie nagrobki się stawia. Zastanawiało mnie w ogóle, komu potrzebna taka wiedza, jak się rozróżnia ekskluzywne nagrobki od takich mniej. Odpuściłem sobie to, bo musiałem się skupić na samym projekcie, dlatego, że nie zostało mi wiele czasu. W pierwszym terminie miałem pokazać zleceniodawcy, jak będzie ujęty temat w którym będą opisywane dobre nagrobki podwójne. Poprosiłem moją przyjaciółkę, aby dokładnie sprawdziła jeszcze tekst przed wysłaniem, bo mógłbym napisać nagrobki podwójne przez u otwarte. Zdjęć na którym były nagrobki podwójne było bardzo dużo. Dla lepszego efektu nieco je w programie graficznym podrasowałem, chciałem aby wyszły świetnie. Przesłałem link do strony na moim serwerze, czekałem dłuższą chwilę, po czym dostałem smsy, że klient akceptuje wersję i czeka na kolejne. Bardzo mnie to ucieszyło, od razu ekskluzywne nagrobki zacząłem przygotowywać, aby uwinąć się z tym jak najszybciej.

Cieszę się z tego zlecenia, choć nagrobki to nie był temat, który znałem dobrze, którego do tej pory miałem zbyt wiele zdjęć. Jednakże zapłata, już wiem, będzie zadowalająca.