Doskonała pamiątka w postaci fotografii rodzinnej

Nie każdy z nas ma to szczęście, aby widywać się z rodziną na co dzień. Dlatego staramy się, aby każde wspólne spotkanie, czy to podczas świąt, czy innych uroczystości, udokumentować filmikami, czy też zdjęciami.

Piękna pamiątka w postaci rodzinnych zdjęć

fotografia rodzinna na śląskuNasza rodzina porozjeżdżała się niemalże po całym świecie. Mój tata pracuje w Kanadzie razem z mamą, ja wyjechałam do Anglii, a wujek od kilkunastu lat żyje szczęśliwie w Japonii. Jedynie dziadkowie zostali na miejscu, a my staramy się odwiedzać ich tak często, jak tylko możemy. Niestety ze względu na to, że każdy z nas pracuje i wiedzie własne życie, nie zawsze możemy pozwolić sobie na to, aby spędzić czas wspólnie. Często się mijamy i ma to swoje wady i zalety. Zaletą jest to, że dziadkowie często są odwiedzani przez różnych członków rodziny, przez co nie czują się samotni, a wadą właśnie fakt, że rzadko widujemy się wszyscy naraz. Dlatego stwierdziliśmy, że podczas następnych urodzin babci, kiedy znów zasiądziemy całą rodziną do stołu, wynajmiemy profesjonalnego fotografa, aby każdy z nas posiadał wspaniałą pamiątkę rodzinną. Fotografia rodzinna na Śląsku jest bardzo popularną ofertą, z jakiej korzysta wiele osób. Niemalże każdy z tutejszych fotografów wykonuje takie zdjęcia, dlatego ze znalezieniem jednego z nich nie było najmniejszego problemu. Zdecydowaliśmy się na kogoś młodego, ze świeżym spojrzeniem na świat fotografii. Chcieliśmy, aby zdjęcia były oryginalne i przepełnione rodzinną atmosferą. Nie zawiedliśmy się, ponieważ fotograf spisał się naprawdę na medal. Robił nam zdjęcia nie tylko pozowane, ale również z zaskoczenia i…co więcej, to one wyszły najlepiej! 

Dzięki wspaniałemu fotografowi zyskaliśmy pamiątkę na całe życie, którą każdy z nas może zabrać ze sobą, aby w chwili tęsknoty móc przypomnieć sobie ten wspólnie spędzony czas. Najbardziej ze zdjęć ucieszyła się nasza babcia, która stwierdziła, że wygląda naprawdę młodo, jak na swój wiek i wpadła na pomysł, aby zadbać o siebie jeszcze na starość. Zakochany w niej po uszy dziadek jest nieco zazdrosny, ale widać, że cieszy się szczęściem swojej ukochanej żony.