Dron na prezent

Niedawno były święta. Jak co roku zastanawiałam się co kupić na prezenty. Zawsze największy problem mam z prezentami dla dzieci. Sama jeszcze nie mama dzieci dlatego tak ciężko jest mi trafić w gusta dzieci w różnym wieku bo się na tym po prostu nie znam.

Czy warto kupić drona na prezent?

filmowanie dronem

Zazwyczaj gdy jestem w Polsce i robię zakupy na święta to o pomoc proszę sprzedawczynię w sklepie. W tym roku gdy tylko przyjechałam na Śląsk aby tu spędzić właśnie święta od razu zastanawiałam się nad tym co kupię mojemu chrześniakowi na prezent. Siostra powiedziała mi, że on chciałaby dostać dron i że to w sumie jest jego największe marzenie. Pojechałam do sklepu do Katowic gdzie takie urządzenia są sprzedawane. Pani w sklepie powiedziała mi, że teraz bardzo popularne jest filmowanie dornem i że to dzieci bardzo lubią. Oczywiście nie bardzo miałam rozeznanie w tym co to jest takiego filmowanie dronem i czy chrześniak chciałby robić coś takiego. Jednak pani w sklepie powiedziała mi, że to filmowanie dronem to jest marzenie wielu nastolatków. I, że właśnie przed świętami sprzedaje w tym sklepie dużo takich dronów z funkcją filmowania. Zadzwoniłam jeszcze do siostry żeby upewnić się że aby na pewno chodzi o coś takiego. Siostra powiedziała mi, że jeśli chrześniak dostanie coś takiego w prezencie to będzie chyba najszczęśliwszym dzieckiem na świecie. Także nie zastanawiałam się już nad tym dłużej tylko zapłaciłam i poprosiłam jeszcze o ozdobne zapakowanie drona na prezent.

Naprawdę miałam wielką nadzieję, że chrześniak ucieszy się tak z takiego sprzętu jak to opisywała mi siostra. On także nie kosztował mało, w sumie to chyba pierwszy tak drogi prezent jaki dla niego kupiłam. Ale co mam żałować.W końcu dużo zarabiam także mogę wydać trochę więcej na swojego jedynego chrześniaka.

Do tego, żeby kupić drona na urodziny natchnęła mnie strona – http://detektywbanaszewski.pl