Dusza artysty i pierwsze filmowanie

wideofilmowanie

Od zawsze mam duszę artysty. Już jako dziecko lubiłem robić zdjęcia i robić wideofilmowanie. Mieszkam w pięknym, znanym polskim mieście, jakim jest Toruń, więc jest mnóstwo pięknych miejsc, gdzie można zrobić zdjęcia, albo nagrywać filmiki.

Dziecięce wideofilmowanie

wideofilmowanie Jako dziecko właśnie bardzo chciałem pracować jako kamerzysta. Powtarzałem rodzicom, że jak dorosnę, to będę nagrywał różne filmiki z nimi i z moim młodszym rodzeństwem w roli głównej. Jako dziecko, miałem bodajże sześć lat dostałem od nich taką małą, dziecięcą kamerę, którą robiłem dobrej jakości wideofilmowanie Toruń różnych rzeczy. Wyszły z tego przepiękne filmiki. Do dzisiaj mam kasety z nagranymi przeze mnie filmikami. Rodzice często, jak ich odwiedzam, to włączają te filmiki i zawsze śmiejemy się z nich do rozpuku. Jak się domyślacie, to filmiki nagrywane przez sześcioletnie dziecko były śmieszne i rozbawiały każdego. Jednakże jest to dla mnie wspomnienie, do którego często bardzo chętnie wracam. Wspominam tym czasy mojego beztroskiego, jakże przepięknego dzieciństwa. Powiedzieć wam jednak muszę, że kamerzystom, ani nawet fotografem nie zostałem. Moje życie potoczyło się troszkę inaczej, albowiem zostałem… malarze. Ukończyłem jedną z najlepszych polskich Akademii Sztuk Pięknych na kierunku malarskim i właśnie malarstwem zajmuję się teraz zawodowo.

 

Bardzo lubię to, co robię. Dzięki studiom poznałem moją piękną żonę, mamy razem dwójkę dzieci i ogólnie życie nam się bardzo dobrze układa. Co prawda skończyłem inny kierunek, niż zamierzałem, ale jednak tak jak planowałem zostałem artystą.

Informacje pochodzą ze strony http://www.ptrweddings.pl