Duży srebrny pierścionek z bursztynem do biura

Jeśli pomyślisz o dużych srebrnych pierścionkach z bursztynem na pewno oczyma wyobraźni widzisz nobliwą damę, w kapeluszu i nadmiarze metalu szlachetnego na rękach, prawda? A masywne pierścionki z bursztynem są w stanie „zrobić” twój jesienno-zimowy look lepiej niż dziergany szal.

Duży, srebrny pierścionek z bursztynem dla profesjonalistek

duże pierścionki z bursztynem srebrneKiedy budzisz się w chłodny, jesienny poranek, gdy na dworze szaro i ponuro, masz ochotę owinąć się ulubionym kocem i tak iść do pracy. No ale co, jeśli musisz wyglądać szykownie, a całym swym outfitem reprezentować kompetencję i autorytet? Wtedy wyjmij z szafy najbardziej mięsisty sweter i dopasuj do niego duży pierścień z bursztynem oprawionym w srebro, który będzie wyglądał jak odziedziczony po babci. Od razu zyskasz powagi w oczach petentów, a nawet wymagającego szefa. Dlatego jeśli na codzień nosisz formalne stylizacje jak garsonki, czy proste, biurowe sukienki, które nie będą konkurować z urodą bursztynowej biżuterii, zadbaj o to, by jeden z srebrnych i dużych pierścionków z bursztynem zajął ważne miejsce w twojej szkatułce. Niemniej trzeba uważać z dobieraniem ubrań do bursztynów oprawionych w srebro, gdyż jest to wymagający zestaw, który nieumiejętnie skomponowany wydaje się masywny i dodaje lat. Kolejną pułapką zastawianą przez duże pierścionki z bursztynem srebrne zwłaszcza, jest skojarzenie go z letnią sukienką wprost z nadmorskich kurortów. Taki zestaw będzie wyglądał groteskowo niezależnie od twojego wieku.

Ponadto można powiedzieć, że noszenie bursztynu to nasz patriotyczny obowiązek, bo czy jest coś bardziej kojarzącego się z naszym rodzimym przemysłem jubilerskim niż duże pierścionki z bursztynem, srebrne na dodatek? Nie ma bardziej polskiego kamienia, ani kruszcu niż taki zestaw.