Efektowny świetlny neon – Warszawa

Po długim czasie, kiedy mama siedziała w domu, bo zrezygnowała z pracy na rzecz wychowania dzieci, w końcu pojawił się temat, by do normalnej pracy wróciła. Wcześniej miała sklep spożywczo-monopolowy i dobrze jej się w takim miejscu pracowało. Wspólnie, rodzinnie zdecydowaliśmy, że otworzymy ponownie taki sklep i mama, z pomocą taty, będzie tam pracować i taki punkt prowadzić.

Świecący i efektowny neon kupiony w Warszawie

efektowne neony świetlne w warszawieMiejsce, gdzie stał poprzedni sklep, było już zajęte, co nie jest niczym dziwnym jak na stolicę. Więc musieliśmy znaleźć zupełnie nowy punkt. Jednocześnie chcieliśmy, żeby był on w pobliżu, żeby mama nie miała znowu tak daleko do pracy. Udało się na szczęście wynająć lokal w takim pasażu towarowym, który znajdował się dosłownie dwie ulice dalej od naszego miejsca zamieszkania. Jednak zatrzęsienie sklepów w tym miejscu od samego początku wskazywało nam, że ludzie mogą mieć problem ze znalezieniem naszego sklepu. Już więc w trakcie przygotowań postanowiliśmy, że zainwestujemy w jakąś porządną i widoczną reklamę dla klientów. Chcieliśmy znaleźć jakieś efektowne neony świetlne w Warszawie, które przyciągałyby wzrok potencjalnych klientów, szczególnie, w okolicach wieczora i wczesnej nocy. Gdy już odpowiednie neony z odpowiednimi oznaczeniami i napisami znaleźliśmy, to tata uznał, że sami je zamontujemy. Tak więc, gdy tylko taka neonowa reklama do nas dotarła, to zabraliśmy się do roboty.

Montaż nie był trudny i całkiem szybko i sprawnie się z nim uporaliśmy. Chociaż nie ma co ukrywać – to tata zrobił lwią część pracy. Ja starałem się tylko pomagać i nie za bardzo przeszkadzać. Neon świecący nad sklepem wyglądał bardzo charakterystycznie i uznaliśmy, że to wystarczy, by ludzie nie przegapiali naszego sklepu.