Eleganckie i nowoczesne meble na eventy

Jakieś pół roku temu zaczęłam nową pracę w firmie marketingowej. Do moich głównych zadań należy pomoc w różnych działaniach project menagerów, aby usprawnić sam proces marketingowy. Do tej pory byłam na okresie próbnym i zadania również nie były za trudne. Jednak w końcu stanęłam przed wyzwaniem jakim są meble eventowe wynajem. 

Piękne i solidne meble do wynajęcia na eventy

meble eventowe wynajemJeden z naszych klientów postanowił urządzić przyjęcie, event dla swoich pracowników. Jego firma jest dość duża, stąd również dość duża liczba zaproszonych osób. Życzeniem klienta było, aby wszystko odbyło się na dworze. W tym celu potrzebowaliśmy mebli. Postanowiłam skontaktować się z firmą, która oferuje meble eventowe wynajem. Asortyment tej firmy jest ogromny. Do wyboru są krzesła, namioty, szafy, stoły, tak na prawdę wszystko czego można się spodziewać po firmie, która oferuje meble eventowe wynajem. Moim i ludzi z marketingu pomysłem, który zresztą został zaakceptowany przez klienta, była impreza w stylu angielskich grand derby. Do tego potrzebowaliśmy od firmy meble eventowe wynajem eleganckich, stylowych, a zarazem solidnych przedmiotów najlepiej w jasnych kolorach. Jak się okazało nie było to problemem dla firmy z tak dużym wyborem asortymenty jakim są meble eventowe wynajem. Nasz wybór padł na plecione beżowe krzesła oraz pięknie błyszczące białe stoliki. Całości dopełniły solidne drewnianie stoły z obrusami i jeszcze kilka dodatków. A największym hitem był piękny, stylowy namiot, który dodał imprezie charakteru. 

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą meble eventowe wynajem. Dzięki nim moje pierwsze większe zadanie okazało się być dużym sukcesem. W przyszłości również mam zamiar korzystać z usług tak profesjonalnej firmy, która posiada bardzo bogaty wybór asortymentu.