Endermologia a poprawa sylwetki

endermologia

Zawsze wydawało mi się, że nie jestem zbyt przesadnie przywiązana do swojego wyglądu. Uważałam, że nie zależy mi na sylwetce ani na tym jak się prezentuję. Kiedy jednak mocno przytyłam w ciąży nieco się załamałam. Po urodzeniu dziecka wcale nie ważyłam dużo więcej niż przed ciążą ale moje ciało prezentowało się tragicznie.

Zaintrygowała mnie endermologia w Lublinie

endermologiaZwykłe odchudzanie nie dawało efektów. Szybko powróciłam do diety sprzed ciąży a nawet wprowadziłam kilka nowych rygorystycznych zasad, ale waga przez kilka tygodni nawet nie drgnęła. Postanowiłam się ratować w inny sposób. Koleżanka od lat stosowała zabiegi na cellulit i zawsze bardzo je sobie chwaliła. Ja wcześniej nie musiałam o tym myśleć ale teraz czułam, że nie mam wyboru. Problem w tym, że u mnie w mieście nawet najtańsze zabiegi wyszczuplające były bardzo drogie. Postanowiłam pojechać na weekend do siostry do Lublina. Na miejscu zaintrygowała mnie zabiegi odchudzające Lublin. Bezbolesny masaż, który miał pobudzić mój metabolizm to było coś o co mi chodziło. Dzięki temu cellulit miał zniknąć a organizm miał się szybciej pozbywać toksyn i tłuszczy. Zastanawiałam się, czy to nie będzie tak, że zabieg trzeba powtórzyć kilkakrotnie, żeby zobaczyć chociaż najmniejsze efekty ale już po pierwszej wizycie wyszłam bardzo zadowolona. Być może to była tylko moja podświadomość, ale czułam się szczuplejsza, zdrowsza, po prostu piękniejsza.

Od tego czasu jeżdżę do Lublina regularnie. Zabiegi wyszczuplające nie są aż tak drogie, żeby nie móc sobie na nie pozwolić od czasu do czasu. Natomiast moje samopoczucie po każdej wizycie jest dużo lepsze. Uważam, że to są dobrze wydane pieniądze.