Endokrynolog z Łodzi spotkany na wycieczce

endorynolog

Tam gdzie mieści się medycyna pracy w Łodzi jest mała kawiarenka, w której planuje swoje podróże.Ostatnio coraz częściej planuje różnego rodzaju wycieczki. Skończyłam w końcu kierunek studiów, który mnie do tego natchnął.

Endokrynolog z mojej rodzinnej Łodzi

endorynologWycieczki, które organizowałam były to wycieczki tanie. Bez pomocy biur podróży, to było wręcz zakazane przy organizacji moich wycieczek. Korzystałam natomiast chętnie z pomocy przewodnika. Uwielbiam swoje miasto Łódź jednak ostatnio chętnie podróżuję po Polsce, odwiedzając tak różne i piękne zakątki naszego kraju, o których pewnie nigdy nawet bym nie pomyślała. Zwiedzałam małe urocze miejscowości. Jadłam regionalne jedzenie, które smakowało mi wręcz niebiańsko. Człowiek żyjąc w dużej aglomeracji nie wyobraża sobie nawet o ile prostsze i ciekawsze jest takie życie. Bo czego chcieć więcej niż bliskich i miłości wokół siebie. Następną wycieczkę natomiast planowałam z dużym zamachem. Miała być to wycieczka za granicę do Chorwacji. Chciałam tam spędzić urlop z przyjaciółmi. W końcu wszystkim nam należała się chwila odetchnienia i odskoczni od szarej i ciężkiej codzienności. Kupiłam wspaniały przewodnik po Chorwacji w pierwszej kolejności. Zajęłam się znalezieniem najlepszego dla nas miejsca. I znalazłam na małej wysepce mieściło się stare Sanatorium odnowione na nowoczesny uroczy pensjonat. Byłam zachwycona swoim wyborem. Przyjaciele również podzielali mój entuzjazm. Sanatorium pełniło funkcję pensjonatu, ale wykonywano tam jeszcze badania i innego typu zabiegi. W sanatorium przyjmowali lekarze różnych specjalizacji w tym sprawdzony endokrynolog – Łódź, który jak się okazało pochodził z tej samej dzielnicy co ja. Lekarz ginekolog przyjmował tylko raz w tygodniu w środy. A rehabilitant wyglądał zupełnie tak jak kardiolog w Łodzi, u którego się kiedyś leczyłam. Pokoje w pensjonacie były skromne, ale miały w sobie to coś.

To właśnie to o czym decyduje fakt, że gdzieś czujemy się dobrze. W pensjonacie znajdował się również uroczy kominek i miejsce do grillowania oraz piękny ogród z kwiatami. Byliśmy zachwyceni i tylko odliczaliśmy dni do wspólnego wyjazdu.