Firma budowlana oczami blogera

firma budowlana

Chciałam Państwu dzisiaj opowiedzieć o pracy mojego taty. Miejscowość Grudziądz, wiele firm i spora konkurencja. Jednak to firma budowlana mojego taty została wyróżniona w konkursie krajowym za jakość, pomysł i traktowanie pracowników na wysokim poziomie.

Firma budowlana z Grudziądza dobrze się rozwija

firma budowlana Konkurs odbywał się w miejscowości Toruń. Głosy na poszczególne firmy budowlane mogli oddawać pracownicy ale także klienci, którym firma taty wykonywała usługi budowlane. Sporo też głosów przekazali sąsiedzi i oczywiście rodzina. Wyróżnienie było dla nas dużym zaskoczeniem. Zajęliśmy wysokie miejsce i dzięki temu nasza firma budowlana otrzymała darmową reklamę. Dostaliśmy nagrodę pieniężną i statuetkę z napisem firma roku. Statuetka stoi w siedzibie firmy, natomiast nagrodę pieniężną przekazaliśmy na cele charytatywne. Jestem bardzo dumny z taty. Zakład budowlany jest w naszej rodzinie od lat. Pamiętam jak dziadek zawsze powtarzał, że liczy się dobre traktowanie ludzi bo to dzięki nim rodzinna firma budowlana z Grudziądza tak dobrze się rozwija. Kiedy pracownicy są zadowoleni i dobrze opłacani to dobrze wykonują wszelkie usługi budowlane. Dziadek uczył szacunku i ciężkiej pracy mojego tatę a teraz tata przekazuje to również mi. Mam nadzieje, że kiedyś będę mógł dołączyć do tego zespołu. Na razie jeszcze się uczę i prowadzę bloga, na którym dzielę się różnymi nowinkami budowlanymi. Często podpatruję tatę jak wykonuje usługi budowlane u swoich klientów. Staram się też mu pomagać w przygotowaniu ulotek i reklam, żeby firma budowlana taty była rozpoznawalna na naszym lokalnym ale tez krajowym rynku.

Inne firmy budowlane często proponują tacie współpracę w ciekawych projektach. Przy takich pracach można wymieniać się swoimi umiejętnościami i długoletnimi doświadczeniami w danej branży.