Fototapeta doskonałym rozwiązaniem dla wnętrz

Jestem świeżo po remoncie w sypialni. Efekt końcowy jest oszołamiający, ale cała historia z jego realizacją jest dość długa i przepełniona emocjami. Zawsze uwielbiałam oglądać zdjęcia pięknie zaprojektowanych wnętrz, jednak nigdy nie wiedziałam, jak można tak wszystko idealnie dopasować. Kiedy pojawił się pomysł na zmianę wyglądu w sypialni, byłam zdezorientowana.

Niedroga fototapeta do sypialni

tanie fototapety na wymiarMieszkanie, w którym obecnie mieszkam z rodziną, kupiliśmy ładnych parę lat temu. Wszystko więc nadaje się do remontu. Postanowiliśmy zacząć od sypialni, bo była ona potraktowana przez nas najbardziej po macoszemu. Z tyłu głowy miałam milion koncepcji, ale nijak nie potrafiłam ich przenieść na rzeczywistość. Po długich próbach zrobienia z sypialni czegoś niezwykłego, poddałam się i poprosiłam i pomoc znajomego projektanta. Zaznaczyłam mu, że mam okrojony budżet, ale chciałabym wprowadzić naturalność i spokój do sypialni. Polecił mi, abym umieściła na ścianie za łóżkiem fototapetę. Powiedział mi też, gdzie mogę kupić tanie fototapety na wymiar tak, aby widok objął całą ścianę. Kocham lasy, więc nic dziwnego, że fototapeta, która widnieje na naszej ścianie to pięknie uchwycone zdjęcie lasu brzozowego. Fototapeta była więc naszym punktem wyjścia. Dzięki temu wiedziałam, że dominującymi kolorami będzie beż oraz jasne drewno, przełamane gdzieniegdzie zielenią. Ostatecznie wyszło nawet lepiej, niż się spodziewałam. A opcja fototapety na ścianie spodobała mi się tak bardzo, że chce je zastosować również w innych pomieszczeniach.

Kiedy chcemy zaaranżować wnętrze naszego mieszkania, a nie mamy na ten temat bladego pojęcia, to warto, abyśmy poradzili się kogoś, kto się na tym zna.  Ja tak zrobiłam i okazało się, że proste rozwiązanie w postaci fototapety stało się punktem wyjścia do wspaniałej sypialni.