Gdzie naprawić telefon?

 

Zaraz po zakupieniu nowego telefonu komórkowego doszło do małej tragedii – smartfon wypadł mi z kieszeni, a szybka uległa zniszczeniu. Byłam bardzo zła i smutna, jednak szybko znalazłam rozwiązanie. Jak się okazało, wymiana takiej szybki nie wygenerowała dużych kosztów, a serwis, do jakiego się udałam był bardzo profesjonalny. 

Zbita szybka w telefonie

wymiana szybki iphone 8 krakówNajważniejsza była moja pierwsza reakcja – emocje poszły na bok i szybko rozpoczęłam poszukiwania odpowiedniego serwisu. Wpisując w internet frazę: wymiana szybki iphone 8 Kraków, uzyskałam wiele pozycji, które mnie zainteresowały. Udałam się do serwisu, który znajdował się najbliżej mojego domu i tam niemal natychmiast udzielono mi pomocy. Kosztorys wymiany takiej szybki dostałam za darmo i poinformowano mnie, że mogę w tym momencie zrezygnować z usług. Mimo to, zdecydowałam się na oddanie mojego telefonu do naprawy, ponieważ był mi bardzo potrzebny nie tylko do rozrywki, ale także do pracy. Bardzo szybko oddzwoniono do mnie na numer, który podałam w zastępstwie i poinformowano mnie, że szybka została wymieniona. Nie widzę żadnej różnicy pomiędzy oryginalną szybką a tą, która została założona w serwisie. Do wypadku doszło kilka miesięcy temu, a ja do dzisiaj cieszę się sprawnym telefonem, który nie sprawia mi żadnych problemów. Dotykowy ekran działa bez zarzutu, a ja mogę korzystać z telefonu zawsze wtedy, gdy mam na to ochotę. Dodatkowo w serwisie podpisałam umowę gwarancyjną, dzięki czemu jeszcze przez jakiś czas nie muszę się martwić o telefon.

Wymiana szybki w telefonie była formalnością, a ja niemal wcale nie odczułam braku smartfona. Serwis, z jakiego korzystałam przy naprawie mojego iphona wykazał się profesjonalizmem i szybko zwrócił mi sprawny telefon, z którego korzystam do dzisiaj.