Idealne brwi dzięki makijażowi permanentnemu

 

Bardzo podobają mi się modne ostatnio makijaże, które skupiają się głównie na oprawie oczu. Jestem osobą, która maluje się nie od dziś, lecz dopiero niedawno postanowiłam nieco bardziej zagłębić się w temat i tym sposobem właśnie odkryłam na czym polega makijaż permanentny.

Estetyczne makijaże permanentne

makijaż permanentny SzczecinMocny akcent na oczy w postaci rozblendowanych cieni, długie i sztuczne rzęsy, kreska eyelinerem i oczywiście mocno zaznaczone brwi to obecnie najbardziej popularny makijaż w mediach społecznościowych. Bardzo mi się one spodobał, więc postanowiłam zacząć trenować na sobie. Z satysfakcją zauważyłam, że całkiem nieźle mi to wychodzi za wyjątkiem brwi, które niestety jeszcze nigdy nie wyszły mi prawidłowo pomimo tego, że to właśnie im poświęcam najwięcej czasu. Szukając w internecie jakichś dokładnych tutoriali dla makijażu brwi, trafiłam na artykuł związany z trwałymi makijażami. Od razu po jego przeczytaniu postanowiłam, że wykonam sobie trwały makijaż permanentny Szczecin posiadał miejsca w których można było profesjonalnie poddać się takiemu zabiegowi, co tym bardziej mnie ucieszyło. Podobnie, jak fakt, że istnieje kilka metod wykonywania makijażu permanentnego brwi, dzięki czemu można jeszcze lepiej dopasować go do klientki. Mi zaproponowano metodą piórkową polegającą na „domalowaniu” włosków. Metoda ta daje bardzo naturalne rezultaty dzięki czemu efekt końcowy nie wygląda tak, jakbyśmy brwi pomalowały sobie cieniem lub kredką.

Rezultaty przeszły moje najśmielsze oczekiwania i przez chwilę oglądając siebie, w lusterku nie mogłam uwierzyć, że to nie są naturalne włoski, tylko wytatuowane. Brwi wyglądały tak, jakby ktoś je idealnie przyciął i wyczesał, a w dodatku były idealnie równe! Dzięki makijażowi permanentnemu mogę się cieszyć pięknymi brwiami o każdej porze dnia i nocy i nie spędzać wreszcie długich godzin na ich malowaniu.