Ikona na wiele okazji

Poszukując oryginalnych pomysłów na prezent, na pewno ciekawym rozwiązaniem okaże się ikona przedstawiająca świętych. Taki obraz idealnie sprawdzi się jako prezent na Chrzest Święty lub z okazji Komunii Świętej. Oczywiście takich okazji może być znacznie więcej. Najważniejsze jest jednak to, żeby taki obraz był wykonany w sposób jak najbardziej oryginalny.

Zamówienie obrazu na prezent

pracownia ikonJeżeli chcemy zamówić ręcznie malowany obraz, a także okazja ku temu sprzyja, to rzeczywiście może to być ikona. Takimi zleceniami zajmuje się profesjonalna pracownia ikon, w której praktycznie każde zamówienie może zostać zrealizowane. Jeżeli jednak nie chcemy zbyt długo czekać, to dobrym rozwiązaniem będzie zamówienie gotowego obrazu, który aktualnie znajduje się na stanie. Wtedy rzeczywiście ikona będzie w naszych rękach może nawet jeszcze tego samego dnia. Jednak minusem takiego rozwiązania jest to, że niekoniecznie to będzie święty, na którym nam zależało. Także musimy to sobie wszystko dokładnie przemyśleć. Teraz widzimy, że możliwości podarowania czegoś oryginalnego jest tak wiele, że właściwie skorzystanie z tej propozycji będzie najlepszą decyzją. Pamiętajmy o tym, żeby znaleźć wyłącznie profesjonalną pracownię, w której pracują doświadczeni artyści. Często pisarze ikon są po specjalnych studiach, a także wykazują się wieloletnią praktyką. Co oczywiście bardzo szybko znajdziemy w portfolio takiego artysty, między innymi na stronie internetowej.

Należy pamiętać o tym, że po zamówieniu obrazu, musimy jeszcze na niego odpowiednio poczekać. Czasami jest to kilka dni, a czasami jednak kilka tygodni. Dlatego musimy wcześniej dowiedzieć się w tej pracowni, jaki jest termin oczekiwania, aby na pewno nie było sytuacji, że się spóźnimy z prezentem na konkretną okazję.