Ile kosztuje ozonowanie?

Zabiegi odkażające nasze mieszkania i domy cieszą się ciągle rosnącą popularnością. Bowiem są one naprawdę nowatorskie i pozwalają poczuć różnicę w jakości powietrza. Dzisiaj porozmawiamy o ozonowaniu, które jest obecnie najbardziej pożądane przez klientów. 

Zabieg ozonowania w Warszawie 

ozonowanie warszawaW odkażaniu na skalę komercyjna, najważniejsze jest, by metoda była skuteczna, szybka i nowoczesna. Ozonowanie spełnia kryteria w każdym punkcie. To metoda, która wykorzystuje ozon, gaz, który jest jednym ze składników naszej atmosfery. Posiada on silnie utleniające właściwości, co oznacza iż wykazuje działanie aseptyczne, biobójcze i bakteriobójcze. W praktyce ma to przełożenie na fakt, że eliminuje roztocza kurzu domowego, alergeny, bakterie, wirusy, grzyby, wolne rodniki cząsteczki smogu i dymu, etc. Czyli wszystko to, czego nie dostrzegamy gołym okiem, a tworzącym dla nas realne zagrożenie. Głownie dla naszych dróg oddechowych, zarówno górnych, jak i dolnych. Zatem, gdy zainteresowało nas ozonowanie Warszawa to właściwe miejsce, by z niego skorzystać. Usługa nie jest droga i średniej wielkości mieszkanie odkazimy za sto-sto pięćdziesiąt złotych. Zabieg należy powtarzać co kilka miesięcy, ale oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by robić to częściej. Poza eliminowaniem mikroorganizmów i drobnoustrojów, ozonowanie usuwa wszelkie, nieprzyjemne i utrwalone zapachy, jak palenie papierosów, czy też fetor pleśni. Zabieg ozonowania trwa od trzydziestu do sześćdziesięciu minut. 

Ozonowanie jest metodą, z której warto skorzystać, jeśli zależy nam na higienicznej czystości naszego domu i powietrza. Bardzo ważne jest to, czym oddychamy, dlatego nie można lekceważyć mikrozagrożeń, które są przecież obecne w każdym, nawet najbardziej czystym, pomieszczeniu.