Internetowa chmura dla firm

Jestem właścicielką dużej firmy, która nawet nieźle radzi sobie w branży. Jest moja dumą i dbam o każdy aspekt jej istnienia. Założył ją mój ojciec kilkanaście lat temu. Nasze metody są tradycyjne, ale zawsze się sprawdzają. Mój papo jest już na emeryturze, dlatego głównym zarządca uczynił, a mi nadal zależy, żeby był z niej zadowolony.

Kontrolowanie firmy przez chmurę

chmura dla firmNowoczesne technologie wymuszają postęp na każdym. W naszej firmie już dawno pojawiły się komputery i internet to konieczne w dzisiejszych czasach. Konkurencja jest ogromna, a brak postępu ograniczył by nasze możliwości. Kolejnym dużym krokiem, który uważałam za konieczny było założenie chmury. To taki system specjalistycznego oprogramowania, który pozwala na kontrolowanie firmy z dowolnego miejsca o każdej porze. Ułatwiłoby mi to codzienne załatwianie spraw. Z szacunku do ojca postanowiłam, że najpierw wyjaśnię mu cała procedurę i wysłucham co ma w tej sprawie do powiedzenia. Rozmowa trwała kilka godzin. Tato jest nadal mocno zaangażowany w sprawy firmy i gdyby zdrowie mu pozwoliło na pewno nie zrezygnowałby z pracy. Opowiedziałam mu o systemie chmura dla firm. O tym jak można za jej pomocą kontrolować, choćby finanse i księgowość, albo dla przykładu szczegółowo analizować dane niezbędne do podjęcia ważnych decyzji. Mój tato nie ufa internetowi, za jego czasów ludzie potrafili bez niego żyć. Wyjaśniłam mu, że to bezpieczne oprogramowanie pełne zabezpieczeń, a na dodatek umożliwia przywrócenie utraconych dany w razie straty. Mieliśmy kiedyś taką nie wesołą sytuacje z zepsutym dyskiem. To jedna z tych rzeczy, która zmobilizowała mnie do zmiany.

Ojciec mimo wszystko przyznał mi racje. Bardzo mnie to cieszy, bo nie chciałabym, żeby miał do mnie o coś żal. Chce z dumą rozwijać naszą działalność w dobrym kierunku. Uważam,że chmura dla firm to właśnie ten dobry kierunek.