Jadę z tatą do hurtowni kupić regały magazynowe

regały magazynowe

Mój tata sprzedaje różne materiały budowlane i jego sklep ostatnio mocno się rozrasta. Mama to już dawno mu mówiła, by wynajął jakiś większy lokal z magazynem, bo już się nie mieści nic. Tata w końcu przyznał mamie racje i postanowił się wszystkim zająć.

Regały magazynowe to ciekawe rozwiązanie

regały magazynoweZaproponowałem, że pojadę z nim, ponieważ na pewno dobrze mu doradzę. Jego nowy lokal znajduje się teraz w innej części miasta i warto, aby dodatkowo zainwestował w jakieś standy, na które zwrócą uwagę wszyscy ludzie. W sobotę z samego rana pojechaliśmy do hurtowni, gdzie jest wyposażenie dla każdego sklepu. Kiedy tata poszedł oglądać doskonale wykonane regały magazynowe ja udałem się do działu gdzie są stojaki reklamowe, żeby się rozejrzeć za jakimś ciekawym rozwiązaniem. Było mnóstwo ciekawych rozwiązań a stojaki na ulotki były w tak różnych wariantach, że sam nie byłbym w stanie się zdecydować na jeden konkretny. Kiedy tata wybrał już wszystkie regały magazynowe, to udał się ze sprzedawcą, żeby obejrzeć dostępne regały sklepowe, które również musiał kupić. Tatę interesują tylko metalowe regały sklepowe i takich właśnie rozwiązań poszukiwał. Ja w tym czasie wybrałem dla ojca odpowiednie standy i wybrałem idealnie dopasowane stojaki reklamowe, które na pewno mu się spodobają. Od razu jak się spotkaliśmy przy kasie to mu wyjaśniłem po co zakupujemy standy i dlatego te stojaki reklamowe są tak ważne. Tata był pod wrażeniem i podziękował mi, że pomyślałem o wszystkim. Regały magazynowe zabieramy od razu. Są one składane i zmieścimy wszystko w samochodzie dostawczym. Regały sklepowe ma dostarczyć nam pracownik hurtowni jeszcze tego samego dnia w godzinach popołudniowych.

Jestem zadowolony, że pomogłem ojcu w zakupach. Na pewno interes w nowym lokal będzie szedł jeszcze lepiej niż do tej pory.