Jonizator wody – czy warto?

jonizator wody

Czy warto? To pytanie, które wbrew pozorom zadajemy sobie stanowczo zbyt rzadko, zanim zdecydujemy się na jakiś zakup. Bardzo często wydaje nam się, że rozważyliśmy tę kwestię, kiedy zastanawialiśmy się czy nas na coś stać, ale to zupełnie inna sprawa.

Jakie zalety posiada jonizator wody?

jonizator wody

Nie zawsze warto coś kupować tylko dlatego, że nas na to stać. Nie zawsze też tylko dlatego, że nas na coś nie stać, oznacza to, że nie warto tego kupować. Spójrzmy prawdzie w oczy – gdybyśmy podejmowali decyzje tylko na tej podstawie, niepotrzebne byłyby nam kredyty i pożyczki. Ostatnio stanęłam przed takim dylematem, kiedy zastanawialiśmy się z mężem nad kupieniem urządzenia, o którym dowiecie się wszystkiego, kiedy wklepiecie w wyszukiwarce „jonizator wody”. Skąd w ogóle zainteresowanie tym produktem? Przez marketing. Podczas wizyty u znajomej, miałam okazję wypić kawę zrobioną z wody z takiego właśnie jonizatora. Moja przyjaciółka wyjaśniła, że jest to woda alkaliczna, a kiedy pojawia się w nazwie coś kojarzącego się z zaawansowaną techniką, ja już jestem zainteresowana. Ewa, czyli wspomniana koleżanka, opowiedziała mi o zaletach spożywania takiej wody i że do jej wytwarzania służą właśnie jonizatory wody. Wspomniała o odkwaszaniu organizmu i o ile oczywiście zasadowa woda nie jest lekiem na wszystko, o tyle faktycznie regularne picie poprawiło jej samopoczucie.

Podjęliśmy więc decyzję i za dwa tysiące zakupiliśmy podobne urządzenie. Po kwartale mogę powiedzieć, że było warto! Od pewnego czasu mamy wszyscy w domu znacznie lepsze samopoczucie, a napoje i potrawy przyrządzane z wodą jonizowaną smakują znacznie lepiej!

W decyzji zdecydowanie pomogła nam strona – www.jonizatory-wody.com.pl