Karykaturalny portret zamówiony na prezent

 

Z natury jestem szaloną osobą, wszędzie mnie pełno i lubię być w centrum zainteresowania. Zawsze kiedy są jakieś urodziny staram się, by mój prezent był wyjątkowy. Lubię zapadać ludziom w pamięć, dlatego nietuzinkowe prezenty to moja specjalność. Hitowym i bez wątpienia najlepszym moim pomysłem jest zamówienie na prezent karykatury.

Najlepsze portrety karykaturalne na zamówienie

karykatury - portrety na zamówienieW swoim życiu byłam na wielu imprezach urodzinowych. Kiedyś starałam się zawsze wymyślać inny prezent, ale przyznam, że od kiedy natrafiłam na firmę, która wykonuje karykatury – portrety na zamówienie, to każdemu z moich kumpli musiałam sprezentować taki rysunek. Uważam, że bez wątpienia to najlepszy prezent jaki można podarować. Mam już sprawdzoną osobę, która ma talent i jej prace to dla mnie istne arcydzieło. Uwielbiam wspomagać artystów, dlatego z przyjemnością wracam do jego usług. Prace są wykonane niesamowicie starannie i precyzyjne. Po wysłaniu zdjęcia tak naprawdę każdy szczegół w fotografii jest odwzorowany na rysunku. Już zdążyłam się przekonać, że dla niego nie ma rzeczy niemożliwych i każdy pomysł co do aranżacji na karykaturze był wykonywany. Jeśli ktoś nie ma takiej wyobraźni jak ja, to istnieje szeroka baza zdjęć już wykonanych wcześniej karykatur, z których można skorzystać. Wtedy tylko wysyłamy zdjęcie i wybieramy gotowy wzór, np. znajomego w postaci superbohatera.

A co najważniejsze osoby, którym podarujemy taki prezent, z pewnością będą zachwycone. Zamówiłam już kilkanaście porterów i na razie wszystkie osoby były zachwycone. Każdy bierze ode mnie namiar na osobę, która wykonała te karykatury i z tego co wiem oni dalej zamawiają dla swoich znajomych. Super sprawa, bo możemy wspierać artystów i jednocześnie mieć super pamiątkę.