Klasowa integracja i eleganckie kalendarze

Moja klasa, gdy chodziłam do liceum była wspaniała. Tak doskonale się dogadywaliśmy, ale potem nasze drogi się rozeszły. Większość z nas poszła na studia w innych miastach.

Kalendarze książkowe z logo szkoły

kalendarze książkoweNajpierw mieliśmy jakiś kontakt, jednak później jakoś się urwał. Trochę brakowało mi znajomych. Miałam tutaj w mieście tylko jedną koleżankę ze starej klasy. Któregoś dnia wpadła na pomysł, aby zorganizować nam jakieś spotkanie. Jakimś cudem znalazła adresy do ludzi. Zarezerwowała restaurację na termin za miesiąc. Byłyśmy ciekawe kto przybędzie, a kto nie. Gdy nadszedł czas spotkania byliśmy bardzo podekscytowane. Koleżanka wydrukowała kalendarze książkowe z logo naszej starej szkoły. Porozstawiała to każdemu przy stole. Do tego zawierały tłoczenie na gorąco z imieniem i nazwiskiem każdego z naszego rocznika. Ludzie zaczęli się zjeżdżać. Większości z nich prawie bym nie poznała! Każdy tak się pozmieniał, dziewczyny miały pofarbowane włosy, i ładne makijaże. Zupełnie inne osoby. Spodobały im się nasze prezenty. Okazało się, że nie było tylko dwóch osób. Każdy jakoś znalazł tę chwilę czasu by się z nami zobaczyć. Mój dawny przyjaciel robi teraz kalendarze trójdzielne dla firm, i postanowił, że zrobimy sobie wspólne zdjęcie, i taki kalendarz nam wydrukuje. Załączyliśmy tam stare zdjęcie klasowe i to z dzisiejszego spotkania. Śmiesznie to wyglądało, bo wtedy takie dzieci, a teraz dorośli.

Obiecaliśmy sobie, że będziemy spotykać się częściej. Tak też się stało. Jakoś raz w miesiącu mamy swoje spotkania. Każdy chętnie na nie przychodzi.

Polecamy: http://diary.waw.pl