Klimatyzacja w mieszkaniu

 

Mam mieszkanie od strony południowej, czyli jest ono bardzo nasłonecznione. Z jednej strony to dobrze, bo nie muszę wszędzie zapalać lampek, mieszkanie jest doświetlone. Jednak latem zaczyna się tam robić nieznośnie. Dawniej nie było tak upalnie, a wręcz przeciwnie, zawsze przyjemnie ciepło.

Klimatyzacja marki Gree

klimatyzacja gree krakówOstatnie lata były coraz bardziej gorące, a ja w mieszkaniu czułam się jak w saunie. Piłam więcej wody, wachlowałam się, częściej brałam chłodny prysznic, ale nadal było duszno. Dowiedziałam się jednak że w mieszkaniu także można zamontować klimatyzację. Mogła mieć formę panelu montowanego nad oknem, są też klimatyzatory przenośne. Ja wolałam jednak coś stałego, droższego ale lepszego. Kolega powiedział mi, że najlepsza jest bezpieczna klimatyzacja Gree kraków. To sprawdzona marka produkująca klimatyzatory różnego typu, które są niezawodne i ciche. Dodatkowo mają dobry filtr, dzięki czemu nie zbierają zanieczyszczeń i nie trzeba ich tak często czyścić, jak innych. Dał mi numer do swojego znajomego który montował klimatyzację, więc mogłabym ją zamówić z rabatem. Dobra klima to duży wydatek, a promocje zawsze są w cenie. Zamowiłam model z najnowszej oferty, bo miał najlepsze parametry techniczne. Zależało mi na ytym, by klima miała duży zasięg temperatur, miała też funkcję grzania, a także nie zajmowała dużo miejsca. Nad oknem mam karnisze więc firanka by je zasłoniła. Po zamówieniu urządzenia już trzy dni później w moich drzwiach stanął pan od montażu i zabrał się do dzieła.

Sprawdził czy wszystko działa, pokazał mi jak obsługiwać klimatyzator. W mieszkaniu od razu zrobiło się przyjemnie chłodno, a ja odetchnęłam z ulgą. Nie musiałam się już grzać jak w saunie, tylko wypoczywać w komfortowych warunkach. Klimatyzacja to był bardzo dobry zakup.