Kompleksowa porada dobrej stylistki

Jakiś czas temu dostałam propozycję lepszej pracy w Trójmieście. Ponieważ, nowa praca oznaczała całkowitą przeprowadzkę oraz zmianę całego mojego dotychczasowego życia, musiałam poszukać pomocy wśród specjalistów.

Mój nowy wygląd dzięki poradom dobrej stylistki

porady stylistyOd zawsze miałam problemy z tym, aby dobrać do okazji bądź nastroju ubrania. Pracowałam w korporacji i do tej pory z powodzeniem udawało mi się podpatrywać stroje koleżanek z pracy, jednak, gdy dowiedziałam się o awansie i przeprowadzce, postanowiłam skorzystać z porady stylisty. W Internecie znalazłam osobę, która podjęła się tego, abym mogła nauczyć się dobierać odpowiednio stroje. Z moją stylistką spotkałam się kilka razy w dużym centrum handlowym w moim mieście, gdzie pokazała mi w jaki sposób dobrać bieliznę oraz różne marynarki oraz spodnie do mojej figury. Zależało mi na tym, abym potrafiła dobrać przede wszystkim stroje biurowe, nadające się do pracy przy komputerze, a przy tym wygodne i komfortowe. Moja stylistka pokazała mi kilkanaście wersji tego samego ubioru i nauczyła w jaki sposób dobierać i urozmaicać stroje do pracy. Pokazała mi również, że sukienki oraz buty na obcasie świetnie pasują do mojej figury, a ja czułam się świetnie we wszystkich propozycjach, które mi pokazała. Jakiś czas później, gdy byłam już w nowym miejscu, jeszcze kilka razy za korzystałam z usług profesjonalnej stylistki, lecz wkrótce, dzięki jej poradom oraz świetnemu wyczuciu mojego gustu, mogłam już samodzielnie tworzyć dopasowane i świetne stylizacje zarówno biznesowe, jak i codzienne.

Praca, którą dostałam wymagała ode mnie nienagannego stroju oraz dużego zaangażowania. Dzięki temu, że uzyskałam pomoc profesjonalistki, mogłam dobrać do swojej garderoby nowe i przede wszystkim estetyczne ubrania, które świetnie podkreślają nie tylko styl mojej pracy, ale również mój temperament.