Ładny kubek na dzień dobry

Kubek to bardzo uniwersalny, a zarazem przydatny prezent. Jeżeli nie mamy pomysłu na upominek, to takie naczynie z pewnością będzie świetne, żeby umilić komuś dzień. Poza tym, jeżeli chcemy, żeby kubek prezentował się jeszcze lepiej, warto zainwestować w ten z nadrukiem – wtedy mamy ogromny wybór i na pewno znajdziemy coś odpowiedniego.

Kubek z twoją ulubioną twarzą

kubki z nadrukiem - sklepMoja młodsza kuzynka jest wielką fanką koreańskiej muzyki. Wiem, że ostatnio stała się ona bardzo modna, dlatego z okazji jej urodzin chciałam podarować jej coś, co byłoby z tym związane. Niestety, nie byłoby mnie stać na wysyłkę z Korei Południowej do Polski, poza tym same produkty są nieraz naprawdę drogie. Bałam się, że skoro tak to wszystko wygląda, to nic nie znajdę i będę musiała kupić coś bardziej „zwyczajnego”. I niby liczy się pamięć, ale ja lubiłam być zadowolona z tego, co dla kogoś przygotowałam i chciałam zawsze mieć pewność, że ta druga osoba się ucieszy. Ale wtedy wpadłam na pomysł! Wyszukałam w internecie hasło w stylu kubki z nadrukiem – sklep i już! Znalazłam sklep, gdzie mogę sama wybrać co chcę mieć na swoim kubku. Zostało mi więc jedynie podpytać jaki zespół kuzynka lubi najbardziej, znaleźć ich zdjęcie w dobrej jakości, zapłacić i poczekać na zamówienie. Okazało się to więc banalnie proste, a z tego co wiem to moja ukochana kuzynka do dzisiaj pije jedynie z zaprojektowanego przeze mnie kubka. No cóż, nieskromnie przyznam, że jestem bardzo dumna ze swojej pomysłowości.

Kubek z nadrukiem to świetny pomysł, jeżeli wiemy czym interesuje się druga osoba i jesteśmy w stanie znaleźć zdjęcie w odpowiedniej jakości.. Na pewno kawa czy herbata pita w kubku z ulubionym piosenkarzem, aktorem czy postacią z kreskówki będzie smakowała dwa razy lepiej!