Mama załatwiła mi prace u swojej koleżanki w biurze rachunkowym

Moja mama załatwiła mi prace u swojej koleżanki. Jej koleżanka prowadzi firmę od dłuższego czasu. Jej biuro rachunkowe jest bardzo znane w miejscowości Bydgoszcz. Ja mieszkam poza Bydgoszczą i do pracy będę musiała dojeżdżać.

Biuro rachunkowe jest doceniane

biura rachunkowe Biura księgowe w mojej miejscowości miały wszystkie stanowiska zajęte dlatego musiałam zdecydować się na podjęcie pracy poza miastem. Zależało mi, żeby pracować w branży. Studiowałam rachunkowość i muszę przyznać, że zawsze marzyłam o pracy w księgowości. Księgowość to dla mnie idealna praca i nawet nie wyobrażam sobie, że mogłabym robić coś innego. Usługi księgowe, które są wykonywane przez biuro rachunkowe mojej mamy koleżanki są bardzo doceniane przez klientów. Biuro rachunkowe obsługuje różne firmy w okolicy. Ja nie posiadam doświadczenia w rozliczaniu ale jestem zmotywowana i chętna do nauki. Koleżanka mamy postanowiła dać mi szansę bo ona pochodzi z naszej miejscowości. Kiedyś tak jak ja nie mogła znaleźć pracy w żadnym biurze rachunkowym w tej miejscowości. Ostatecznie zdecydowała się na przeprowadzkę,. Bydgoszcz dała jej szanse na rozwój i kiedyś też ktoś ją zatrudnił do pracy bez doświadczenia,. Wiele tej osobie zawdzięcza i także stara się pomagać osobom w podobnej sytuacji. Biura rachunkowe w okolicy także współpracują z wieloma firmami. Biura księgowe konkurują ze sobą i starają się zapewniać najlepszą obsługę. Biura rachunkowe zdają sobie sprawę , że w czasach gdzie konkurencja jest tak duża ich usługi księgowe muszą być najlepsze. Jestem wdzięczna mamie, ze udało jej się załatwić mi prace. Byłam już w biurze i bardzo mi się ono podobało.

Będę podlegać pod panią Marie, która jest księgową od dziesięciu lat. Ma spore doświadczenie i ona będzie za mnie odpowiedzialna. Postaram się jak najszybciej wszystkiego nauczyć.

Więcej na www.bilans13.pl