Mąż kupuje na prezent bieliznę

Mój mąż ostatnio chciał zrobić mi prezent. Jednak usłyszałam o tym jak opowiadał mojej koleżance o tym, że chce kupić dla mnie bieliznę. Ja sama wiem, że taki prezent dla mnie jest bardzo ciężko kupić. Po prostu ja muszę przymierzyć bieliznę żeby ją kupić.

Wybór dobrego kompletu bielizny na prezent

sklep z biustonoszamiDlatego też powiedziałam mężowi, że chciałabym bardzo dostać od niego bieliznę ale w takim razie musi zabrać mnie z sobą na zakupy. Bo w innym wypadku na pewno nie kupi bielizny w moim rozmiarze. Wiedziałam gdzie jest dobry sklep z biustonoszami i tam pojechaliśmy. Maz był chyba zadowolony z tego powodu, że sam nie będzie musiał podejmować tej decyzji dotyczącej biustonosza. W tym sklepie był bardzo duży wybór. Były bardzo ładne komplety bielizny. Powiedziałam ekspedientce o tym że będę musiała pewnie poprzymierzać trochę biustonoszy zanim dobiorę dla siebie odpowiedni. Pani powiedziała mi, że nie jest to żaden problem i że często tak panie mają. W sumie gdy przymierzyłam dwa staniki wiedziałam już, że będę musiała wybrać jeden z nich. Czyli bardzo szybko trafiłam z rozmiarem. A komplet ten był wyjątkowo ładny. Widziałam, że mężowi też się bardzo spodobał. Był to także świetny prezent na walentynki. Biustonosz był elegancki ale tak naprawdę to mogę nosić go też na co dzień. Dla mnie najważniejsze jest to, że jest on bardzo wygodny. Gdy mama go na sobie praktycznie go nie czuję. Ramiączka nie uwierają. Ten biustonosz jest wprost uszyty dla mnie.

Przy okazji tego, że byłam w tym sklepie kupiłam sobie już sama biustonosz taki klasyczny czarny bo taki zawsze się przyda. Kupiłam także kilka par fig. Były to bardzo udane zakupy. Mąż też cieszył się, że sam nie musiał decydować dokonując wyboru odpowiedniego kompletu bielizny dla mnie.