Mój brat jest najlepszym DJem jakiego znam

Mój brat ma wiele zleceń. Brat jest ojcem chrzestnym mojej córki. Córka niedługo ma urodziny. Tak się stało, że urodziła się w sierpniu kiedy mój brat ma zajęty praktycznie każdy weekend. Brat jest DJem i jest bardzo rozchwytywany przez swoich klientów. Brat jest polecany na rożnych forach.

Mój brat jest DJem

weselny DJ w GdańskuWiele razy czytałam o nim pozytywne komentarze. Wielu moim znajomym polecam usługi mojego brata i praktycznie każdy był z niego bardzo zadowolony. Mój brat idealnie nadaje się na DJa. Widać, że ta praca dostarcza mu wiele radości. Weselny DJ w Gdańsku jest dobrze opłacany i brat zupełnie nie narzeka na brak pieniędzy. Poza weselami gra także w różnych klubach i na studniówkach ale podejmuje takie zlecenia tylko wtedy kiedy nie ma ślubów. Śluby są lepiej płatne i brat preferuje takie uroczystości. Ma spore doświadczenie w tej branży. Brat jako weselny DJ w Gdańsku radzi sobie bardzo dobrze. Wie jaką muzykę należy puszczać. Widzi po gościach co lubią i przy czym się najlepiej bawią. Brat jest dobrym obserwatorem i chyba dzięki temu jego imprezy są tak chwalone i doceniane przez jego gości. Przed każdą uroczystością brat spotyka się z młoda parą, u której będzie prowadził imprezę. Ustala z zainteresowanymi wszystkie szczegóły. Przyjmuje wszystkie sugestie i stara się żeby każda impreza była jak najbardziej udana. Dobra zabawa na weselu zależy w większości od DJa lub zespołu, który powinien zrobić wszystko żeby goście bawili się na nim jak najlepiej.

Brat potwierdził, że do mojej córki podjedzie z prezentem w niedzielę. Przyjedzie na obiad razem z naszymi rodzicami. Moja córcia na pewno bardzo się ucieszy jak zobaczy swojego wujaszka. On jest jej ulubionym wujkiem, z którym chętnie się we wszystko bawi. Bardzo się cieszę, że mają ze sobą taki dobry kontakt.