Moja praca inżynierska na temat oświetlenia biur

oświetlenie biur

I cóż, za chwilę obrona pracy inżynierskiej. Czas na podsumowanie mojej pracy inżynierskiej. W pracy zająłem się omówieniem systemów oświetleniowych na wybranych modelach. Wybrałem kilka najbardziej reprezentatywnych.

Oświetlenie biur jest ważne

oświetlenie biurW pierwszym rozdziale skupiłem się na tym jak powinna wyglądać realizacja projektów jeśli chodzi o oświetlenie garaży. Podałem różne przykłady w jakich oświetlenie garaży jest realizowane poprawnie. Miałem tu na myśli zarówno garaże przy dużych obiektach handlowych, dużych biurowcach, czy urzędach miejskich. Oświetlenie garaży zostało wykonane bardzo pieczołowicie, skupiłem się na każdym detalu omawianych przykładów. Później zaś opisałem oprawy uliczne led realizowane w naszym mieście. Tutaj wiem, że spodoba się to mojemu promotorowi, bo sam uczestniczył w tych projektach. Faktycznie oprawy uliczne led w naszym mieście są wykonane naprawdę świetnie. Co dalej? Później musiałem opisać resztę, miałem do opisania oświetlenie hal, tutaj pomógł mi mój wujek, który takimi halami przemysłowymi zarządza. Oświetlenie hal mogłem dzięki temu świetnie udokumentować w dołączonej prezentacji na płycie. Przeglądam te oświetlenie hal i wyszły mi naprawdę fajnie, nawet na modelu. Co dalej? A, no całe oświetlenie przemysłowe led również za pomocą wujka mogłem świetnie przygotować. Zrobiłem dobrą dokumentację i te oświetlenie przemysłowe led wyszło mi również dobrze. Ostatnim miejscem, bo chciałem, też zrobić mniejsze miejsca, były biura. Pokazałem jakie ma znaczenie odpowiednie tanie oświetlenie przestrzeni biurowej i w których realizacjach wyszły one najkorzystniej.

Faktycznie te oświetlenie biur nad którym się skupiłem było naprawdę fantastyczne. Myślę, że moja praca będzie doceniona i mogę być spokojny o swoją przyszłość. Fajnie się studiowało.