Najlepsze bluzy z nadrukiem

Jestem już dorosłą kobietą, i moi rodzice w napięciu czekali kiedyś aż dorosnę, i zmienię swój styl ubierania. Zawsze chcieli, abym ubierała się kobieco, jak reszta rodziny. Ja tego nie lubiłam, i dla mnie najlepszy jest sportowy, wygodny ubiór. Nie wcisnę się w sukienkę, czułabym się w niej jak nie ja. Więc nie dali rady mnie przekonać, a wraz z wiekiem i upływem lat, utwierdzili się w tym, że mam swój własny styl.

Ukochane kaptury i wygodna odzież

bluzy z nadrukiemW mojej szafie jest istny armagedon, ale ja zawsze wiem, co  niej wyciągnąć. Są to bluzy z nadrukiem, które uwielbiam ponad wszystko. Nie lubię eleganckich bluzeczek. Bluza zawsze musi mieć kaptur. Przydaje się, gdy pada deszcz, lub gdy nie chciało mi się zrobić makijażu, a chcę wyskoczyć tylko do sklepu po bułki. Zawsze się nim zasłaniam, i czuję się najlepiej. Poza tym, jest mi w bluzach bardzo wygodnie. Mam nawet specjalne, takie wyjściowe, żeby rodzice nie gadali, że wstyd przynoszę na rodzinnych zjazdach i ważnych spotkaniach. Uważam, że kaptur to podstawa i każda kobieta powinna mieć w swojej szafie chociaż jedną taką bluzę. Może to się wydawać dziwne, ale taki ubiór również bywa kuszący i zagadkowy. Mężczyznę zainteresuje kobieta taka zakapturzona, w ciemnej bluzie. Możliwe, że będzie chciał ją poznać. Ostatnio nabyłam nowe bluzy. Oczywiście w ciemnych odcieniach. Jedna ma nadruk mojego ulubionego zespołu, a druga jest po prostu z kotkiem. Uwielbiam te zwierzaki, są tajemnicze, zarówno jak i ja.

Każdy powinien mieć swój własny styl. Nie dajcie sobie go narzucić magazynom, czy ikonom mody. Ważne, aby dobrze się czuć, i żeby było nam się swobodnie poruszać w tym, co nosimy. Moje bluzy z kapturem, są dowodem na to, że również i dorosła kobieta może je nosić, i czuć się w nich najlepiej.