Namioty na imprezę firmową

 

W obecnej firmie pracuje już od dobrych kilku lat. Piastowałem różne stanowiska i do wykonania miałem rozmaite zadania. Jednak następne było naprawdę ciekawe i wymagało ode mnie włożenia sporo wysiłku. Wiązało się ono z rocznicą powstania zatrudniającej mnie firmy.

Wynajęcie namiotów imprezowych

namioty imprezoweZ okazji jubileuszu przedsiębiorstwa, szefostwo postanowiło zorganizować huczną imprezę dla pracowników. Zostałem wytypowany do sztabu organizacyjnego, w którego gestii leżał wcielenie tego pomysłu w życie. Rocznica przypadała akurat w miesiąc letni, dlatego pierwszym postanowieniem było zorganizować go w ogromnym parku miejskim, który świetnie nadawał się do tego typu imprez. Dość szybko porozumieliśmy się co do atrakcji, jakie powinny być na takim wydarzeniu. Jednak na różnych obradach poruszyliśmy temat ochrony uczestników przed możliwą niesprzyjającą pogodą, przelotną ulewą czy ogromnymi upałami, które coraz częściej odwiedzają nasz kraj. Wpadłem wówczas na pomysł, że dobrym rozwiązaniem byłyby namioty imprezowe – świetnie nadające się na takie wydarzenia plenerowe. Pozostali członkowie sztabu przystali na ten pomysł i wyznaczyli mnie do znalezienia odpowiedniego dostawcy tego typu obiektów. Znalazłem kilka takich firm, zajmujących się wynajęciem namiotów na imprezy, ale jednak zwróciła mi największą uwagę, wśród gęstości ofert, które ukazują różnej wielkości i materiałów wykorzystywanych do stworzenia tego typu obiektów. Producent ten wytwarzał niezwykle elegancko wyglądające namioty z bardzo dobrej jakości tworzywa. Skonsultowałem to ze współpracownikami i również zaaprobowali tę kandydaturę.

Cieszyłem się, że z wykonania przeze mnie zadania moi przełożeni byli zadowoleni. Tym większa radość była dla mnie z powodu bardzo dobrej imprezy plenerowej z okazji urodzin firmy. Całe przedsięwzięcie okazało się sukcesem i każdy wychodził z niego zadowolony.