Niezapomniane wakacje dają motywację

 

Jestem bardzo zrelaksowana. Wczoraj wróciliśmy z mężem z wakacji. Mieliśmy wspaniałą pogodę. Byliśmy nad morzem. Uwielbiamy się opalać i kąpać i w tym roku zdecydowaliśmy się na pobyt w Ustce. Co roku staramy się wyjechać nad morze. Jeździmy w różne miejsca i do różnych miejscowości. Lubimy zwiedzać i odpoczywać więc zawsze staramy się wybrać miejsce pod tym kątem. Decydujemy się mniejsze hotele, apartamenty oddalone od zgiełku czy centrum miasta. Do tej pory jeszcze nigdy nie byliśmy w Ustce.

Wakacje w Ustce były udane

niezapomniane wczasy w UstceCzytaliśmy wiele ciekawych opinii o tym mieście i postanowiliśmy ostatecznie tam się wybrać. Zdecydowaliśmy się na apartamenty na obrzeżu miasta z pięknymi widokami na las. Do morza i do centrum mieliśmy kawałek ale nie przeszkadzało nam to. Pokoje były bardzo luksusowe i zadbane. Właściciele mili i dbali o swoich gości. Zamówiliśmy pokoje ze śniadaniami. Obiady i kolacje mogliśmy sobie dokupować na bieżąco. Nie wiedzieliśmy czy o tych porach, w których są serwowane będziemy na miejscu więc nie zamawialiśmy ich. Nasz pobyt był niezapomniany. Poznaliśmy sporo ciekawych osób. Trafiliśmy na towarzystwo z Warszawy.  My na co dzień także mieszkamy w stolicy więc szybko złapaliśmy dobry kontakt. Niezapomniane wczasy w Ustce zawdzięczamy atrakcjom na które się zdecydowaliśmy. Wybraliśmy się do parku rozrywki na duże karuzele. Bawiliśmy się ze znajomymi jak dzieci. Wspólnie spędzaliśmy czas. Mój mąż jest bardzo rozrywkowy i on ma dar do zjednywania sobie ludzi. Ustka tak nam się spodobała, że zdecydowaliśmy się przyjechać za rok do tego samego apartamentu. Już wstępnie rozmawialiśmy o tym z nowo poznanymi znajomymi a także właścicielami apartamentowca. Mamy do nich namiary i będziemy na pewno rezerwować sobie pobyt w przyszłym roku. Już dawno tak dobrze się nie bawiłam. Niezapomniane wczasy w Ustce zawdzięczamy także pogodzie i właścicielom miejsca, w którym się zatrzymaliśmy.

Przez całe dwa tygodnie było piękne słońce. Wróciliśmy bardzo opaleni. Woda w tym roku była wyjątkowo ciepłą jak na nasze morze. Nie było żadnych glonów. Plaża w Ustce była zadbana a turyści mili. Nie było widać pełno rozłożonych parawanów, które zawsze mnie denerwują. Uważam, że nie powinno być takich sytuacji gdzie nie można dojść spokojnie do morza bo ludzie się tak odgradzają, że jest to utrudnione. Ustka bardzo nam sie spodobała i cieszę się, że tak dobrze trafiliśmy. Udane wakacje dają motywację do pracy i dzięki nim człowiek wie, że warto pracować i ma siłę do działania na cały rok.