Nowa forma reklamy

 

Obecnie standardowe formy reklamy są coraz mniej atrakcyjne dla potencjalnych odbiorców. Każda firma chcąca rozreklamować swoje usługi robi to w podobny sposób. Z reguły reklama ogranicza się do mediów społecznościowych, spotów reklamowych w radiu lub telewizji bądź rozdawaniu ulotek reklamowych. Wymienione formy reklamy jak najbardziej spełniają swoją rolę.

Moda na reklamę na samochodach

reklama na samochodzie cenaJednak w dobie olbrzymiej konkurencji na rynku, ta firma która zaprezentuje swoje usługi w sposób bardziej niestandardowy niż konkurencja ma duże szanse na zdobycie szerokiego grona klientów. Obecnie panują trendy, które jakiś czas temu były nie do pomyślenia. Firmy coraz częściej reklamują swoje usługi na przykład za pomocą dronów. Coraz częściej do tego celu wykorzystywane są również pojazdy mobilne. Do naszej agencji reklamowej spływają ostatnio zapytania odnośnie naszej nowej usługi reklama na samochodzie cena. Zapytania te mają na celu rozeznanie tematu. Co prawda w naszym mieście jedna czy dwie firmy oferują podobne usługi, jednak nasza firma podeszła do tematu bardziej innowacyjnie. Oferujemy oklejanie samochodów w taki sposób, że po upłynięciu czasu wykupu reklamy, okleinę można bez problemu usunąć. Auto takie nadaje się do ponownego oklejenia. W ten sposób wprowadziliśmy na rynek innowacyjną usługę, której nie ma w portfolio żadna firma konkurencyjna. Dzięki temu staliśmy się liderem w oklejaniu samochodów w naszym mieście.

Codziennie wpływają kolejne zapytania od zainteresowanych klientów. Z reguły dotyczą one ceny wykonania takiej usługi. W najbliższym czasie zamierzamy wprowadzić interaktywny cennik, w którym będzie można sprawdzić koszt usługi na naszej stronie internetowej. W cenniku będą zawarte ceny uwzględniające typ reklamy, wielkość powierzchni reklamowej oraz czas oklejenia auta.