Nowa prywatna placówka medyczna na osiedlu

Na moim osiedlu co jakiś czas powstaje jakiś nowy budynek. Jest to dość młode osiedle składające się w większości z bloków, które mają co najwyżej parę lat. Dlatego też ten rozwój osiedla dla mnie jest naprawdę bardzo widoczny. I oczywiście niezbędny.

Budowa prywatnej placówki medycznej

specjalistyczne gabinety lekarskie w prywatnej placówce medycznej

Gdy tylko powstaje coś nowego to razem z sąsiadami zastanawiamy się co to tym razem akurat będzie. Czasem ktoś zgaduje i to się potwierdza. czasem po prostu któryś z sąsiadów po prostu wie jaka będzie nowa inwestycja. Oczywiście z niektórych placówek i firm jakie powstają cieszymy się bardziej a z niektórych po prostu mniej. Niedawno na przykład dowiedzieliśmy się, że powstaną tu specjalistyczne gabinety lekarskie w prywatnej placówce medycznej i uważam, że to bardzo dobrze. Takie gabinety jednak się przydadzą. Ja sama nie przepadam za kolejkami jakie są w publicznych placówkach. Dlatego też do tej pory gdy chciałam iść do lekarza prywatnie musiałam specjalnie jechać do centrum miasta co także zajmowało mi trochę czasu. Teraz jak się okazuje takie gabinety będą bardzo blisko co możliwe, że sprawi że osiedle będzie jeszcze bardziej interesujące. Na pewno będzie bardziej interesujące dla osób, które myślały o tym żeby może akurat tu zamieszkać. Przynajmniej jeśli chodzi o mnie to na pewno jakieś placówki medyczne w pobliżu miejsca zamieszkania by mnie przyciągnęły. Mam jeszcze nadzieję na to, że w pobliży powstanie jakiś mały ryneczek bo ja bardzo lubię takie miejsca.

Z tego co wiem od sąsiada to te gabinety specjalistyczne będą już czynne latem. Czyli patrząc na to jaki duży jest ten nowy budynek to cała budowa postępuje naprawdę szybko. Jestem tylko ciekawa tego konkretnie tego lekarze jakich specjalizacji konkretnie będą właśnie tam przyjmować pacjentów. No mam nadzieję przynajmniej na dobrego dermatologa.