Nowe ościeżnice idealnie pasowały do mieszkania

 

Mój mąż przygotował dla mnie niespodziankę. Tydzień byłam w sanatorium. Miałam problemy z kolanem. Mój mąż jest informatykiem i on często pracuje z domu. kiedy do niego dzwoniłam w  trakcie pobytu w sanatorium był w biurze ale tłumaczył się, ze ma sporo spotkać z klientami więc nie może pracować z domu. Kiedy wróciłam z sanatorium wiedziałam już dlaczego nie pokazywał mi naszego mieszkania.

Mąż wybrał idealne drzwi i ościeżnice

drewniane ościeżnice drzwi wewnętrznychPo powrocie do domu od razu zauważyłam wszystkie zmiany, które zaszły w naszym mieszkaniu. Mąż skorzystał z pomocy naszego sąsiada. Kacper jakiś czas temu przeszedł na emeryturę ale dorabia sobie remontami, które wykonuje u znajomych, w rodzinie czy u osób z polecenia. Kacper jest złotą rączką. Umie zrobić wiele rzeczy i na prawdę można mu zaufać jeśli chodzi o wszystkie prace remontowe. Spodobały mi się drewniane ościeżnice drzwi wewnętrznych, które zostały zamontowane w naszym mieszkaniu. Mąż wspominał, ze chciał wybrać inne ale były niedostępne i nasz sąsiad, który robił remont polecił mu te, na które się ostatecznie zdecydował. Na prawdę idealnie pasowały do naszego wnętrza. Drzwi były jasne i dzięki temu nasze mieszkanie wydawało się większe. Uwielbiam jasne wnętrza i cieszę się, że nasze mieszkanie było odświeżone w tym stylu. Zupełnie nic bym nie zmieniła. Wszystkie drewniane ościeżnice drzwi wewnętrznych zostały wymienione w naszym mieszkaniu.

Dodatkowo mąż kupił nowe meble do salonu. Trochę obawiał się mojej reakcji po powrocie ale kiedy mu powiedziałam, że wszystko mi się podoba to bardzo się ucieszył. Podziękowałam także sąsiadowi. Ma dobry gust i świetnie się spisał. Miałam w domu kilka katalogów bo myślałam o remoncie już jakiś czas ale zawsze pojawiały się jakieś inne wydatki, na które trzeba było przeznaczyć pieniądze.