Nowy ciepły parapet w całym bloku

ciepły parapet

W moim bloku w tym roku nastały naprawdę wielkie zmiany. Mieszkam w bloku, który nie jest najmłodszy. Jednak gdy parę lat temu kupowałam tam mieszkanie uważałam, że jest to blok dosyć zadbany.

Ciepły parapet jest lepszy niż zwykły

ciepły parapetJednak przez lata mieszkania w nim wiem, że nie ma tu robionych za dużo inwestycji. W sumie aż do tego roku gdy rzeczywiście coś zaczęło się dziać. Z tego co wiem to te zmiany zaczęły się gdy do spółdzielni wpłynęło pismo od mieszkańców z prośbą o jakiś remont. Praktycznie od razu była reakcja ze strony spółdzielni. I tak został zrobiony montaż okien w strefie docieplenia na klatkach schodowych a także w piwnicach.Dodatkowo jeśli ktoś chciał sobie wymienić okna w mieszkaniu na nowe to także mógł to zrobić i dostawał przy tym dopłatę do zakupu nowych okien. Była to naprawdę dobra okazja jeśli ktoś miał jeszcze do tej pory nie wymienione okna. Do tych okien była nawet zamontowana taśma uszczelniająca do okien najwyższej jakości. Czyli wszystko zostało zrobione tak jak powinno. Pod każdym oknem na klatce czy też w piwnicy został zamontowany innowacyjny ciepły parapet, który jak wiadomo jest dużo lepszy od takich zwykłych parapetów. Najbardziej zdziwiła mnie propozycja spółdzielni, że najlepiej żeby drzwi wejściowe do mieszkań wyglądały identycznie i dlatego też zostały wymienione drzwi na nowe. Teraz każdy z mieszkańców ma drzwi voster, które według mnie są naprawdę bardzo ładne i wytrzymałe. Gdy dowiedziałam się o tej wymianie drzwi to pomyślałam od razu o tym, że te nowe drzwi na pewno nie będą najlepsze i wtedy było mi nawet szkoda tych moich starych drzwi.

A jednak okazało się, że te drzwi są naprawdę ładne i uważam, że to dobrze, że te wszystkie drzwi są teraz takie same bo to rzeczywiście wygląda dużo lepiej niż wcześniej. Kto tylko mnie odwiedza to widzi tą zmianę.