Nowy grzejnik był elegancki

Mąż mnie zaskoczył. Wziął tydzień wolnego i zabrał się za remont naszej łazienki. Od jakiegoś już czasu mu o tym mówiłam ale wiedzieliśmy obydwoje, że remont łazienki będzie ogromnym zamieszaniem. Dlatego wstrzymywaliśmy się jeszcze z pracami. Krzysiek miał jednak w pracy wolniejszy czas i postanowił się za to zabrać. 

Zmieniliśmy grzejnik w łazience

enix grzejniki drabinkoweKupiliśmy razem piękne, jasne płytki. Postanowiliśmy zmienić naszą wannę na prysznic i kupiliśmy nową toaletę i zlew. Generalnie można powiedzieć, że mąż zabrał się za generalny remont łazienki. Byłam mu za to bardzo wdzięczna. On jest naszą złotą rączką. Wszystko umie zrobić a my dzięki temu sporo zaoszczędzamy na różnych fachowcach. Mąż postanowił zakupić także nowy grzejnik do łazienki, który będzie lepiej pasował do nowego wnętrza. Szukaliśmy różnych opinii odnośnie grzejnikówenix grzejniki drabinkowe cieszyły się największym poparciem wśród klientów. Miały najwięcej pozytywnych opinii i dlatego zdecydowaliśmy się na jego zakup. Grzejnik zamówiliśmy ze sklepu internetowego. Był w niskiej cenie. Spełniał wszystkie nasze oczekiwania. Został dostarczony przez kuriera. Grzejnik był dobrze zabezpieczony więc w trakcie transportu nic się  z nim nie stało. W opakowaniu była szczegółowa instrukcja więc mąż nie miał problemu żeby go zamontować. Akurat skończył się okres grzewczy więc mógł bez problemu to zrobić. Bardzo sprawnie udało się go zamontować, grzejnik działał. Szybko się nagrzewał i długo trzymał ciepło. Idealnie pasował do naszego nowego wnętrza.

Był elegancki i dopełniał nasze wnętrze. Cieszyłam się, że mąż zdecydował się na remont i postawił mnie przed faktem dokonanym. Bardzo sprawnie wykonywał wszystkie prace. Wymiana grzejnika a także inne prace nie sprawiły mu żadnego problemu. W ciągu tygodnia uporał się z całym remontem.