Oddanie wytrzymałych nakrętek do felg bratu

Gdy postanowiłem wymienić felgi w samochodzie, zostało mi od nich kilka części, z którymi niespecjalnie wiedziałem co mam zrobić. Samych felg zdążyłem się już pozbyć, ale szkoda było mi wyrzucać dobre i niezniszczone inne elementy. Zadzwoniłem do brata i zapytałem, czy ich nie potrzebuje.

Brat mógł zrobić użytek z wytrzymałych nakrętek do felg

wytrzymałe nakrętki do felgJakby nie patrzeć, jeszcze do niedawna mieliśmy w swoich samochodach takie same rodzaje felg. Byliśmy bardzo zadowoleni z tego, że w ten sposób się to ułożyło – znacznie łatwiej było naprawiać czy konserwować felgi, jeśli oboje się na nich znaliśmy. Gdy teraz ja wymieniłem swoje na zupełnie inny model, miałem wciąż kilka części, które po nich zostały. Kiedyś posprzeczaliśmy się w sklepie o to, które nakrętki będą do nich najlepsze. Ja postawiłem na sprawdzonego i znanego producenta, brat wybrał droższe produkty. Okazało się, że bardziej wytrzymałe nakrętki do felg pochodziły od sprawdzonego producenta. Gdy ostatnio pozbywałem się felg, nakrętki nadal były w świetnym stanie. To, co kupił brat też jeszcze się trzymało, ale mówił coraz częściej o tym, że będzie musiał wymienić. Zadzwoniłem i powiedziałem mu o tym, że mogę oddać mu za darmo moje nakrętki, tylko będzie musiał po nie przyjechać. Był z tego bardzo zadowolony – w końcu dzięki temu ominie go wydatek. Dodatkowo załapie się też na jeden z pysznych obiadów mojej żony, które bardzo mu zawsze smakowały. Umówiliśmy się na pierwszą wolną sobotę, podczas której wszyscy byliśmy w naszym mieście.

Spędziliśmy cały tamten dzień w bardzo miłej i przyjemnej atmosferze. Zadecydowaliśmy, że musimy znajdować więcej pretekstów, by spędzać razem czas – kiedyś robiliśmy to znacznie częściej. W ramach podziękowania, oni również zaprosili nas do siebie na obiad.