Odmładzanie skóry na twarzy

 

Zabiegi odmładzające skórę twarzy i ciała stają się coraz bardziej popularne, a dzieje się tak za sprawą coraz nowocześniejszych, nieinwazyjnych i bezpieczniejszych metod przeprowadzania zabiegów. Choć z pozoru najpopularniejszymi sposobami na natychmiastowe odmłodzenie jest wstrzyknięcie botoksu bądź lifting, to obecnie prawdziwym hitem medycyny estetycznej są nici liftingujące. 

Nici liftingujące – przebieg zabiegu i działanie

odmładzające nici liftingujące w SzczecinieZdecydowanie się na jakikolwiek zabieg odmładzający skórę powinno być poprzedzone sprawdzeniem informacji na jego temat i świadomą decyzją niezależną od osób trzecich. W Polsce w niemal każdym mieście znajdziemy wysokiej jakości gabinety medycyny estetycznej, ale wizytę należy poprzedzić sprawdzeniem opinii oraz konsultacjami w kilku miejscach. Najnowocześniejszym zabiegiem, który cieszy się ogromną popularnością jest aplikacja nici liftingujących pod skórę twarzy. Działanie tych nici jest dość proste – przy pomocy niewielkiego aplikatora nić wprowadzana jest pod skórę, po czym aplikator jest wyciągany, a na niciach po ich naciągnięciu pojawiają się haczyki, które napinają skórę w dowolny sposób i utrzymują ją w takiej postaci przez długi czas. Niezależnie od tego, czy zdecydujemy się na odmładzające nici liftingujące w Szczecinie, Warszawie czy Krakowie, zawsze musimy skonsultować się z lekarzem, przeprowadzić komplet badań i prób alergicznych, aby uniknąć powikłań po zabiegu.

Nici liftingujące to nieinwazyjna, alternatywna metoda dla klasycznego liftingu – do wykonania wystarczy miejscowe znieczulenie, efekty są widocznie niemal natychmiastowo, a czas rekonwalescencji jest skrócony do minimum. Warto wcześniej zapoznać się z opiniami pacjentek i ewentualnymi powikłaniami, aby być przygotowanym na wszystko i potwierdzić swoją decyzję. 

Więcej informacji nas stronie: www.beautologyparlour.com.pl