Opony ze sklepu internetowego

Opony w motocyklach sportowych zużywały się bardzo szybko, nawet modele od najlepszych producentów, i ich ciągła wymiana była wymagana do bardziej zawodowej jazdy. Niestety, najlepsze opony nie były zazwyczaj dostępne w sklepach stacjonarnych, gdyż tam znaleźć można było głównie odmiany podstawowe, nie przeznaczone do jazdy na torze.

Sprowadzane opony do motocykla sportowego

opony motocyklowe onlineNasza ekipa startowała w ogromnej ilości konkurencji, znacznie wyższej niż zalecana do naszego typu motocykli. Z tego powodu, zużywaliśmy opony czasem w zastraszającym tempie, najczęściej próbując oszczędzać i wyposażać się w najtańsze odmiany. Jednak od pewnego czasu zaczęliśmy również testować bardziej profesjonalne odmiany torowe. Nie były one dostępne w żadnym lokalnym sklepie, dlatego zamawialiśmy nasze sportowe opony motocyklowe online. Sklep w którym zaopatrywaliśmy się od dłuższego czasu miał w ofercie bardzo profesjonalny sprzęt do wyczynowej jazdy, a w ofercie znajdowały się najróżniejsze akcesoria od najlepszych producentów, w tym i opony. Owy sklep prowadził sprzedaż detaliczną, aczkolwiek zaopatrywał również drużyny motocyklowe, i dla takowych oferował bardzo atrakcyjną zniżkę, zwłaszcza przy zakupie hurtowym dla całej ekipy, tak jak to robiliśmy w naszym przypadku. Sklep ten prowadził również własne dostawy po konkurencyjnych cenach, więc nie musieliśmy się przejmować o wysyłkę, gdyż na bieżąco dostawaliśmy informacje o jej lokalizacji i statusie.

Dzięki temu zawsze mieliśmy pewność iż zamówienie dotrze do nas na czas, a w razie jakichkolwiek problemów, zawsze mogliśmy zgłosić reklamację u dostawcy. Nie mieliśmy na szczęście problemów ze sklepem do tej pory, więc był on naszym głównym dostawcą podzespołów, dodatków i opon motocyklowych dla całej załogi.