Oryginane ozdoby do domu

 

Któregoś dnia wybrałam się na małe zakupy. Następnego dnia wybierałam się do mamy z wizytą. Przechodząc koło sklepu z różnymi akcesoriami, postanowiłam, że mogłabym coś jej kupić. Wiem, że ona zawsze jak do kogoś przychodzi, to nigdy z pustymi rękoma. Zawsze chociaż ciastka musi wręczyć, więc również chciałam sprawić jej przyjemność.

Dekoracje jako podarunek dla mamy

ozdoby do domu na prezentZastanawiałam się, co może się mamie najbardziej spodobać. Wiedziałam, że lubiła czytać książki, jednak ciężko trafić z pozycją, która by jej się spodobała. Dlatego pomyślałam, że ozdoby do domu na prezent będą bardziej odpowiednie. Sklep do którego weszłam posiadał ogromny wybór wspaniałego asortymentu. Można było tam znaleźć dekoracje na praktycznie każdą okazję. Bez problemu mogłam wybrać dla mamy coś w jej ulubionym kolorze. Lubiła kolor biały i różne elementy drewniane. Dlatego jak zobaczyłam drewniane pudełko na listy lub różne klucze, wiedziałam, że będzie to prezent idealny. Poza tym, skrzyneczka posiadała też urocze wycięte serduszko. Byłą dość sporych rozmiarów, co bardzo mnie cieszyło, ponieważ sporo listów przychodzi do mojego rodzinnego domu. W sklepie były też dekoracyjne świece zapachowe, sztuczne gałązki do zrobienia stroiku lub do wazonu i spory wybór figurek. Wzięłam dla mamy jeszcze figurkę z kotkiem, ponieważ od wielu lat kolekcjonuje wszystko co posiada wizerunek kota. Z kolei dla mnie do domu wzięłam śmieszny fartuszek kuchenny.

Gdy odwiedziłam mamę, od razu wręczyłam jej podarunek. Oczywiście mówiła, że niepotrzebnie cokolwiek kupowałam. Jednak jak zobaczyła skrzynkę i figurkę, od razu zaświeciły jej się oczy. Powiedziała, że właśnie takie coś do listów  z pewnością jej się przyda, bo tak to nie ma już gdzie tego wszystkiego trzymać w domu.