Otwieram sklep i zamawiam regały magazynowe

regały magazynowe

Anię poznałem w Bydgoszczy jak byłem na studiach. Znajomość przerodziła się w poważny związek i zdecydowałem się przeprowadzić do Bydgoszczy. Anka pracuje w firmie mago, która należy do jej taty znajomego i lubi tę pracę.

Regały magazynowe do wyposażenia lokalu

regały magazynowe Ja postanowiłem również znaleźć dla siebie zajęcie, które będzie dawało mi satysfakcję jak Ani. Rozglądałem się po Bydgoszczy, ale jakoś nic mnie nie interesowało. Zacząłem już wątpić, że coś znajdę kiedy Anka podsunęła mi świetny pomysł. Zaproponowała, bym zainwestował we własny sklep a ona załatwi dla mnie producentów, z którymi będę mógł pracować. Anka ma mnóstwo znajomości i wiedziałem, że na takim interesie na pewno wyjdę na pewno dobrze. Stworzyłem biznesplan i wziąłem się do roboty. Niedaleko firmy mago, gdzie pracuje Anka zwolnił się atrakcyjny lokal i od razu zdecydowałem się go wynająć. Otworzę tam swój własny sklep i będziemy z Anką do pracy mogli jeździć razem. Lokal był na dobrą sprawę całkowicie pusty i musiałem kupić regały do sklepu, by mieć gdzie ustawić wszystkie produkty. Za zapleczem jest również magazyn, dlatego od razu zainwestuję w specjalistyczne regały magazynowe z Bydgoszczy, by mieć kompletne wyposażenie całego lokalu. Po regały pojechałem od razu, ponieważ chciałem jak najwcześniej zacząć i szkoda mi było każdej minuty. W sklepie, do którego pojechałem był ogromny wybór i znalazłem tam meble metalowe, które od razu postanowiłem kupić. Idealnie się sprawdzą w moim sklepie. Wybrałem także bardzo kompaktowe regały magazynowe i dostałem nawet rabat na pierwsze zakupy. Do sklepu wybrałem regały, które są regulowanie, dzięki temu będę mógł samodzielnie wszystko dopasować.

Zamówiłem transport bezpośrednio do sklepu, ponieważ sam nie miałbym się jak z tym wszystkim zabrać. Montaż wykonam już sam, bo to potrafię.