Piękna sala weselna w Zabrzu

Coraz szybciej zbliża się dzień, w którym wraz z narzeczonym staniemy na ślubnym kobiercu. Jest to dla nas wyjątkowy czas pełen emocji i ciągłych przygotowań. Chcemy aby ten dzień był niezapominany i wspominany wiele lat przez wszystkich gości.

Sala na wesele w Zabrzu

sala weselna zabrzePrzygotowania do ślubu i wesela zaczyna się standardowo około rok przed planowaną uroczystością. Najważniejsze jest to aby zarezerwować salę weselną oraz umówić się z księdzem na określony termin. Bardzo zależało nam na tym aby sala była elegancka i robiła wrażenie na wszystkich gościach weselnych. Mieszkamy w Zabrzu i w tym mieście chcieliśmy znaleźć sale. Wesele nie miało być duże, ale chcieliśmy aby miejsce było oryginalne. Oglądaliśmy już kilka sal, ale nie byliśmy przekonani co do wystroju, dań lub lokalizacji. Zależało nam na miejscu, do którego będzie łatwy dojazd aby goście niebędący z Zabrza nie mieli problemu z dotarciem na wesele. Przed kolejnym dniem poszukiwań wpisałam w wyszukiwarkę frazę sala weselna zabrze i czekałam na rezultaty. Znalazłam piękny lokal, który z miejsca mnie oczarował. Bez namysłu postanowiliśmy umówić się na spotkanie z menadżerem. Gdy tylko weszłam do sali poczułam, że to właśnie tu chcę mieć wesele. Sala była piękna jasna i przestronna, a wystrój zdecydowanie odpowiadał moim gustom. Było też wygospodarowane duże miejsce na parkiet do tańczenia co też było ważne. Zarówno moja strona rodziny jak i narzeczonego bardzo lubiła tańczyć. Narzeczony cieszył się z dogodnej lokalizacji, bo to jego rodzina nie mieszkała w Zabrzu.

Gdy tylko wpłaciliśmy zaliczkę kamień spadł nam z serca. Bardzo cieszyliśmy się, że znaleźliśmy miejsce, które spełnia nasze wszystkie wymagania. Sala weselna była jak ze snu i ekscytowaliśmy się na samą myśl o ślubie i późniejszym weselu.