Piękne zasłony blackout

Bez wątpienia, aby się wyspać warto odpowiednio przygotować swoja sypialnie, odpowiednio również siebie przygotować. Z pewnością również świetlnie, czy zaciemnienie sypialni ma ogromne znaczenie. Ja nigdy nie mogę zasnąć, kiedy mam za jasno w sypialni.

Moja sypialnia z zasłonami z blackout

zasłony blackoutDlatego ostatnio długo szukałam odpowiednich zasłon, rolet kub czegoś innego, co będzie dobrze zaciemniało mi moją sypialnie. Oczywiście wygląd również miał dla mnie duże znaczenie, bardzo chciałam coś co będzie i kolorystycznie oraz stylem pasować do mojej sypialni. Oglądałam wiele różnych rozwiązań, takich jak na przykład – oryginalne rolety rzymskie, jak Piękne zasłony blackout, jak rolety typu noc dzień. Nie wiedziałam na co się zdecydować, nie wiedziałam, co będzie pięknie wyglądało i co będzie naprawdę dobrze chroniło przed promieniami słonecznymi. W końcu po kilku wizytach w sklepach, stwierdziłam, że Moja sypialnia z zasłonami z blackout będzie wyglądać najlepiej. A co ważne dla mnie  zasłony blackout naprawdę dobrze kryją, dzięki temu mogę mieć pewność, że nie będą mnie budziły promienie słoneczne nad ranem w sobotę. Teraz więc pozostało mi jedynie, albo aż, wybrać kolor zasłon oraz ich długość. Stwierdziłam, że najlepiej w mojej sypialni będzie prezentować się kolor ciemno szary, nawet udało mi się takie  zasłony blackout  znaleźć. Ponadto zdecydowałam się na długi rolety aż do podłogi. Przez to będę musiała wybrać prawdopodobnie zasłony szyte na miarę. Ale na pewno coś się znajdzie.

Kiedy miałam już wybrany kolor oraz długość zasłon nie pozostało nic innego jak tylko wybrać i kupić zasłony. Chociaż na zasłony na wymiar czeka się dłużej niż na standardowe zasłony, to moim zdaniem warto poczekać. Będzie na pewno przepięknie i ciemno.