Pojazd na akumulator idealnym prezentem dla dzieci

Ostatnio byliśmy na targach z zabawkami w naszym mieście. To ogromne hale, które raz do roku są wypełnianie przez firmy reklamujące produkty dla dzieci. Są to zarówno zabawki, jak i odzież dla dzieci. Jako że spodziewamy się drugiego dziecka, to chcieliśmy kupić całą wyprawkę dla noworodka, a do tego coś dla naszego starszego synka.

Prezent dla dziecka – auto na akumulator

pojazdy dla dzieci na akumulatorJeśli chodzi o asortyment, na targach było wszystko. Kupiliśmy wiele artykułów dla noworodka, ale najbardziej zrobiło na nas wrażenie stoisko, na którym były pojazdy dla dzieci na akumulator. Kiedyś widziałam takie samochody w jednym ze sklepów z zabawkami ale przyznam, że tamte wyglądały bardzo tandetnie. Słabej jakości plastik, tak naprawdę wyglądały tak, że strach byłoby w nim usiąść. Na targach zaś pojazdy dla dzieci na akumulator wyglądały tak realistycznie, że gdybym zobaczyła samo zdjęcie, to mogłabym pomyśleć, że to małe prawdziwe auto. Nawet mąż, który na samochodach się zna, uznał, że jakość wykonania i moc akumulatora jest tak dobra, że spokojnie syn może śmigać przez dobrych kilka dni po podwórku bez konieczności ładowania. Jako że i tak chcieliśmy mu coś kupić w zamian, za to żeby nie było mu przykro, że tylko dla młodszego rodzeństwa wszystko kupujemy, to zdecydowaliśmy się na taki samochód. Miał to być już prezent na zbliżający się dzień dziecka. Podwórko mamy bardzo duże, więc taki samochodzik na naszym terenie idealnie się sprawdzi.

Syna z nami na targach nie było, więc nawet nie wiedział, że taki prezent zamówiliśmy. Przesyłka miała przyjść w dzień dziecka, tylko musieliśmy kupić dużą kokardę i prezent gotowy. Tak naprawdę nie wiem kto jest bardziej podekscytowany tym zakupem, ja czy mąż. Mamy nadzieję, że syn podzieli nasz entuzjazm.